Nowy serwer DISCORD LINK

12-sai.: Chicchana Mune no Tokimeki 2nd Season Odcinek 12

TV Sub Wrzucone 13 września, 2021 · ? views · Wrzucone przez moszter · Serie 12-sai.: Chicchana Mune no Tokimeki 2nd Season

Powiększ
Wyłącz Światło

Pobierz 12-sai.: Chicchana Mune no Tokimeki 2nd Season Odcinek 12, Obejrzyj 12-sai.: Chicchana Mune no Tokimeki 2nd Season Odcinek 12, nie zapomnij zlaikować i udostępnić. Anime 12-sai.: Chicchana Mune no Tokimeki 2nd Season always updated at AnimeNi. Nie zapomnij o innych aktualizacjach anime.

Napisy przygotowała grupa fansuberska [POL]
Tłumaczenie & Timing: Takto
Korekta & Karaoke & TypeSetting & Efekty & Rozdziały: Darth Dragon
Quality Control: Witax

12-sai.: Chicchana Mune no Tokimeki 2nd Season

Age 12., Juuni-sai., 12歳。~ちっちゃなムネのトキメキ~
Ocena 6.59
Status: Zakończony Studio: Wrzucone: 2016 Czas trwania: 24 min. odcinek Sezon: Typ: TV Odcinki: 12

Hanabi Ayase to najzwyklejsza uczennica szóstej klasy szkoły podstawowej. Jest nieśmiała i często ma problem z podjęciem działania, które dyktuje jej serce. Gdy wraz z Yuuto, najprzystojniejszym chłopakiem w klasie, zostają wyznaczeni do pracy w grupie i podczas wspólnych ćwiczeń zauważają całującą się nauczycielkę, skrywane uczucia biorą górę i dzielą swój pierwszy pocałunek. W tym samym czasie Yui Aoi, najlepsza przyjaciółka Hanabi, drze koty z klasowym rozrabiaką Kazumą Hiyamą. Jak się okazuje, w powiedzeniu "kto się czubi, ten się lubi" jest jednak ziarno prawdy i również oni szybko kończą jako para. Od tej pory wspólnie poznają często niezrozumiały i pełen sprzeczności świat zakochanych, mierzą się z problemami dorastania, dokuczającymi im kolegami, zazdrosnymi koleżankami i pojawiającymi się na horyzoncie konkurentami.

Związane Odcinki

12-sai.: Chicchana Mune no Tokimeki 2nd Season Odcinek 11

Wrzucone przez: moszter Wrzucone: 1 tydzień temu

Komentarze

Dodaj komentarz