Znamy datę premiery filmu Bunny Senpai!

Znamy datę premiery filmu Bunny Senpai!

Na oficjalnej stronie poświęconej Bunny Senpai (ao-buta.com) w sobotę pojawiła się informacja o dacie emisji "filmówki".
Według informacji ma ona wyjść 15 czerwca tego roku. Smaczku dodaje opublikowane zdjęcie, jak myślicie, co ono może oznaczać?
Co może się wydarzyć w filmie? Zapraszam do dyskusji na ten temat. Ja osobiście będę czekać na film 🙂 A jeżeli nie mieliście okazji zobaczyć anime to zapraszam do oglądania TUTAJ!

Zespół dojrzewania – przypuszczalny, tajemniczy syndrom, który dotyka tylko tych, którzy są w okresie dojrzewania. Na przykład dziewczyna króliczek nagle pojawiła się przed Sakutą Azusagawą. Prawdziwą tożsamością króliczka jest Mai Sakurajima, nastoletnia celebrytka, która obecnie jest nieaktywnym uczniem liceum. Z jakiegoś powodu jej urocza postać nie odbija się w oczach innych. W trakcie ujawniania tajemnicy stojącej za tym zjawiskiem, Sakuta zaczyna rozumieć swoje uczucia wobec Mai. Położony w mieście, w którym lśnią niebo i morze, Sakuta odkrywa sens swoich dziwnych spotkań z kobietami z tym zespołem.

https://i0.wp.com/i.ytimg.com/vi/ZBsROW-KT5A/maxresdefault.jpg?resize=779%2C438&ssl=1

Znamy datę premiery filmu Bunny Senpai!
5 (100%) 1 vote[s]
One Response

Leave a comment