Plany i Statystyki AnimeNi

Plany i Statystyki AnimeNi

Witajcie!

Zgodnie z obietnicą przedstawię Wam najbliższe plany odnośnie naszej strony i podzielę się statystykami oraz najchętniej oglądającymi anime. Zatem nie przedłużając zaczynajmy!

Odnośnie planów to wymienię co chcemy dodać / zmienić i dokładnych tat wprowadzenia zmian nie znamy:

 1. Wprowadzimy sklep z mangami i gadżetami - jest to projekt, który już realizujemy tutaj musi się zgadzać wszystko prawnie więc trzeba cierpliwie czekać.
 2. Wprowadzimy zakładkę "Wsparcie AnimeNi"
 3. Dodamy kilka działów na forum
 4. Zmienimy grafikę strony (jak tylko znajdę grafika co nam udzieli pomocy)

Z takich ważniejszych to tyle w międzyczasie jeszcze będą inne drobniejsze zmiany.

Statystyki:

Tutaj tylko się rozpiszę bo jakiś specjalnych wykresów nie będę udostępniał. Naszą stronę dziennie odwiedza około 600 ludzi według statystyk. Osobiście jestem zadowolony z takich statystyk. Jesteśmy "młodą" stroną i ciągle się rozwijamy i nie mamy zamiaru przestać więc liczymy na Wasze wsparcie!

No i teraz statystyki najchętniej oglądających anime u mnie:

 1. Sword Art Online - Alicization - Tutaj chyba to nikogo nie dziwi. Jest to bez wątpienia według statystyk to anime jest na czele najchętniej oglądających anime.
 2. Watashi ga Motete Dousunda - Tu przeżyłem wielki szok jak zobaczyłem wyświetlenia tego anime. Pozytywnie się zaskoczyłem jak odebraliście tą serię.
 3. Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai - Od momentu jak wrzuciłem pierwszy odcinek wiedziałem, że to anime będzie bardzo popularne i nie zawiodłem się w mgnieniu oka wyświetlenia rosły i cały czas rosną.
 4. Domestic na Kanojo - To anime cały czas wychodzi i aktualnie wydałem 9 odcinków i jest mega popularne u mnie na CDA.
 5. Clannad & Clanad After Story - Klasyk wśród anime najchętniej oglądanych zajmuje u mnie piąte miejsce.

To tyle jeżeli chodzi o statystyki mam nadzieje, że się Wam spodobało.

Chcielibyście abym w na rocznicę swojej działalności lektorowania zrobił poradnik jak lektorować / napisał post z podsumowaniem roku? Dajcie znać co wolicie w komentarzu!

3 Responses
 1. Segan

  Poradnik od A do Z bez jakiejś fachowej terminologii. Najlepiej aby był napisany tak, by nawet dziecko go zrozumiało 🙂 Jest anime które chciałbym mieć z lektorem a z tego co wiem z lektorem nie jest. Mam napisy do niego więc mógłbym zrobić do niego lektora i przy okazji nauczył bym się czegoś nowego.

Leave a comment