3D Kanojo Real Girl Zakończenie

3D Kanojo Real Girl Zakończenie

UWAGA ARTYKUŁ ZAWIERA SPOILERY

Wczoraj tj 12.03.2019r. na FB dodałem na wpis z najnowszego 22-ego odcinka 3D Kanojo Real Girl. Dostałem od Was PW skąd mam tak wcześnie odcinek skoro na stronach jest w środę a u mnie w czwartek. Otóż z Angielskimi napisami odcinki są we wtorki wieczorem, z Polskimi napisami w środę / czwartek. Natomiast moja wersja z lektorem najprawdopodobniej w czwartki. Odcinek sprawił, że się popłakałem tak samo jak czytając angielską mangę. I dzisiaj Wam troszkę przytoczę zakończenie i ostatnie 2 odcinki, które będą miały premierę.

Na sam początek okładka prezentująca 2-gi sezon tego anime (obrazek niżej). Zapewne na samym początku dziwi Was pewnie wygląd Igarashi?

https://i2.wp.com/anime-odcinki.pl/wp-content/uploads/2019/01/95391l-350x484.jpg?resize=350%2C484&ssl=1

W 22-gim odcinku Igarashi powiedziała Tsutsui'emu o chorobie i operacji, którą będzie miała a także mówiła mu, że może o wszystkim i wszystkich zapomnieć... Jak się pewnie domyślacie lub nie to właśnie się stało... Igarashi o wszystkim zapomniała 🙁 Ale po pewnym czasie dojdzie do ich spotkania. Powiem Wam szczerze, że gdy ponownie czytałem mangę po Angielsku ponownie się rozpłakałem. Nie da się ukryć, że to anime już się kończy i niestety nic na to nie poradzimy chociaż ja sam chciałbym poznać dalsze lostu Tsutsui'a i Igarashi po tym jak się ponownie spotkali gdy Ona straciła pamięć. Niżej zostawiam Was ze skanami angielskiej mangi (oczywiście tylko momentu gdy się spotykają i ostatni rysunek ostatniego tomu). Dajcie znać co myślicie i czy ciekawość Was zjadła i zajarzyliście do artykułu 🙂

Jednak dałem trochę więcej skanów z przedostatniego i ostatniego tomu.

Oceń ten artykuł

One Response

Leave a comment