O AnimeNi

O AnimeNi
O AnimeNi
5 (100%) 1 vote[s]

Nasza strona działa już od 26.03.2018 r. Wszystko zaczęło się od głupiego pomysłu, a tu proszę - co z niego wyszło. Jesteśmy małą grupą ludzi, którzy robią to, co lubią, chcąc przy tym, aby inni czerpali też z tego przyjemność. Głównie zajmujemy się lektorowaniem anime, ale nie przeszkadza nam to w prowadzeniu strony internetowej www.animeni.pl / TS-a IP: Animeni.pl / Discorda. Na każdym z nich pojawiają się od czasu do czasu konkursy, więc miejcie to na uwadzę 😉.

Wyżej wspomniana grupa składa się tylko z 3 osób:

Star Of Kirito - Główny właściciel / lektorowanie anime / rozpatrywanie propozycji itp. / Rekrutacja do zespołu właściciel Star Od Kirito ( kanału na CDA ).

O Star Of Kirito:

Nazywam się Michał i jestem głównym właścicielem projektu AnimeNi. Moje obowiązki są wyżej wymienione więc nie będę powtarzał.

Mój ulubiony gatunek anime to romanse więc swoje seriie dobieram pod tym kątem. Moje ulubione anime to:

- KimiKiss Pure Rouge
- Amagami SS
- Sword Art Online
- Seiren
- Clannad
- Photokano

GELLO - tłumacz anime / właściciel NightcorePolska / współwłaściciel AnimeNi.

O GELLO:

Moje główne obowiązki na stronie są podane powyżej więc nie będę się na ich temat rozpisywał. Jestem ogarniętą osobą więc możecie mi zaufać że robię wszystko tak jak należy.

Będąc współzałożycielem staram się aby to co robimy było jak najlepszej jakości ( tłumaczenia anime oraz rekrutacja ). Staram się być fair wobec wszystkich więc jestem bezstronniczy, a Ci którzy szukają u mnie pomocy ( prawie ) na pewno ją znajdą.

Moimi zainteresowaniami są głównie oglądanie animców - w końcu prowadzę tą stronę 😂, gry ( a kogoś nie są ? ), sport - głównie indywidualny jak bieganie oraz muzyka.

Jeśli chodzi o samo anime to nie mam żadnych większych preferencji, ale mam jedną zasadę - Żadnych Yaoi i mechów dominujących fabułę ! Nie przeszkadza mi ani rok wydania, ani kreska, o ile fabuła jest wciągająca. Jeśli chcecie konkretów to oto lista kilku moich ulubionych anime:
- Mahouka Koukou No Rettousei
- Kaze No Stigma
- Sword Art Online
- Overlord
- Clockwork Planet

P.S.
Dla osób zainteresowanych tłumaczeniem lub montowaniem filmów podobnych do moich proszę o wysłanie wiadomości na stronę lub FanPage na Facebook-u. Jeśli będzie dużo zgłoszeń odnośnie tego tematu to z chęcią zrobię stream-a na którym odpowiem na każde wasze pytanie i przedstawię je w praktyce.

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej wystarczy że wyślecie wiadomość na:

Fanpage - AnimeNi
Grupę - AnimeNi
Stronę - www.animeni.pl

Zaczęliśmy od zera, nie mając żadnej pomocy, ale moment, w którym udało nam się zdobyć partnerów był wspaniały. Ta wydająca się niewielka pomoc z ich strony, bardzo nam pomogła. Dlatego zachęcamy Was do ich odwiedzenia:

Mangastore - [link]

Animek - [link]

Radio Anime24 [link]

Skoro doczytaliście do tego momentu, to jedyne, co możemy powiedzieć to:

MIŁEGO OGLĄDANIA

One Response

Leave a comment