Switch Mode
Atri: My Dear Moments
Ocena 3.0
Zwiastun
Obserwuj
Obserwuje 5 osób

Atri: My Dear Moments

Oglądaj wszystkie odcinki Atri: My Dear Moments
Atri -My Dear Moments-, ATRI -My Dear Moments-
Status: Nadchodzący Studio: Rok Wydania: 2024 Sezon: Typ: TV Odcinków: 13 Napisy: Demosubs Dodał: moszter Dodano: Ostatnia aktualizacja:
Oglądaj anime Atri: My Dear Moments 1080p 720P 480p 360p

Streszczenie Atri: My Dear Moments

W niedalekiej przyszłości nagłe i niewyjaśnione podniesienie poziomu morza pozostawi większość ludzkiej cywilizacji pod wodą. Ikaruga Natsuki, chłopiec, który kilka lat wcześniej stracił matkę i nogę w wypadku, wraca rozczarowany trudnym życiem w wielkim mieście i zastaje swój stary wiejski dom na wpół pochłonięty przez morze.
Pozostawiony bez rodziny, jedyne, co mu pozostało, to statek i łódź podwodna pozostawione mu przez babcię-oceanolog oraz jej długi.
Jedyną szansą na odzyskanie utraconych marzeń o przyszłości jest wykorzystanie szansy, jaką daje mu podejrzliwa windykator Catherine. Wyruszyli, aby przeszukać zatopione ruiny laboratorium jego babci w celu znalezienia skarbu, który według plotek tam zostawiła.
Ale to, co znajdują, nie jest bogactwem ani klejnotami; to dziwna dziewczyna śpiąca w trumnie na dnie morza. Atri.
Atri jest robotem, ale jej wygląd i bogactwo emocji zmylą każdego, kto pomyśli, że jest żywą, oddychającą istotą ludzką. W dowód wdzięczności za uratowanie składa oświadczenie Natsuki: „Chcę wykonać ostatni rozkaz mojego pana. Dopóki tego nie zrobię, będę twoją nogą!”
W małym miasteczku powoli zalewanym oceanem wkrótce rozpocznie się niezapomniane lato dla tego chłopca i tajemniczej dziewczyny-robota…

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *