Nowy serwer DISCORD LINK
Ocena 8.41
Bookmark
Obserwuje 1 osób

Chihayafuru 2

Obejrzyj cały odcinek Chihayafuru 2, pobierz Chihayafuru 2 polskie napisy, Chihayafuru 2 Pol sub, pobierz Chihayafuru 2 Pol sub, stream Chihayafuru 2 na AnimeNi.
Chihayafull 2, ちはやふる 2
Status: Zakończony Studio: Wrzucone: 2013 Czas trwania: 22 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinki: 25 Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: Zaktualizowane na:
Obejrzyj stream z Chihayafuru 2 Angielskie Napisy na AnimeNi. Możesz także za darmo pobrać Chihayafuru 2 Pol Sub, nie zapomnij oglądać stream-y w jakościach 1080P 720P 360P 480P 240P w zależności od prędkości twojego internetu, Chihayafuru 2 na AnimeNi MP4 MKV hardsub softsub Polskie napisy są już wprowadzone w filmie.

Podsumowanie Chihayafuru 2

Klub karuty z Mizusawy wraca po przerwie wakacyjnej z surowym nakazem zrekrutowania co najmniej pięciu nowych członków – w przeciwnym razie czeka ich eksmisja z dotychczasowego wygodnego lokum, w którym bez przeszkód mogli trenować grę. Okazuje się jednak, że zainteresowanie niecierpliwych i nieco leniwych pierwszoklasistów nietypową rozrywką wcale nie jest takie proste – nie pomaga nawet to, że do klubu należy szkolna piękność, siostra znanej modelki i najprzystojniejszy chłopak w liceum, niezwykle popularny wśród rówieśników. Ostatecznie do klubu przyłącza się tylko dwoje nowych członków – Sumire Hanano, próżna i zdeterminowana w poszukiwaniu miłości pierwszoklasistka, którą o wiele bardziej niż karuta interesuje osoba Taichiego Mashimy, oraz Akihiro Tsukuba, nieco ekscentryczny pierwszak, pochodzący z Hokkaido, który dotychczas był mistrzem w tzw. „karucie drugiego wersu”, a teraz pragnie osiągnąć podobny poziom w tradycyjnej wersji gry. Wraz z nimi Chihaya, Taichi, Kana, Nishida i Komano wyruszają najpierw na regionalne mistrzostwa drużynowe, a następnie na turniej do świątyni Omi Jingu, w której prowadzone są rozgrywki karuty m.in. dla uczniów szkół średnich. Pierwszego dnia przyjdzie im spróbować sił w turnieju grupowym, drugiego zaś w indywidualnym.

Komentarze

Dodaj komentarz