Ocena 7.20
Bookmark

Date A Live

Obejrzyj cały odcinek Date A Live, pobierz Date A Live polskie napisy, Date A Live Pol sub, pobierz Date A Live Pol sub, stream Date A Live na AnimeNi.
Date A Live, デート・ア・ライブ
Status: Zakończony Studio: Wrzucone: 2013 Czas trwania: 25 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: Zaktualizowane na:
Obejrzyj stream z Date A Live Angielskie Napisy na AnimeNi. Możesz także za darmo pobrać Date A Live Pol Sub, nie zapomnij oglądać stream-y w jakościach 1080P 720P 360P 480P 240P w zależności od prędkości twojego internetu, Date A Live na AnimeNi MP4 MKV hardsub softsub Polskie napisy są już wprowadzone w filmie.

Podsumowanie Date A Live

Ostatniego dnia wiosennej przerwy, miasto niszczy kataklizm, a przed licealistą Itsuką Shido pojawia się zakuta w zbroję dziewczyna. Przybrana siostra Shido, Kotori, wyjaśnia mu, że należy do zwalczającej ich przyczynę organizacji Ratatosk oraz, że to dziewczyna jest powodem czasoprzestrzennych trzęsień, po czym nakazuje mu, by… udał się z nią na randkę. Kim jest tajemnicza dziewczyna, czego tak naprawdę chce od niej organizacja i jak miłość może ocalić świat?

Komentarze

Dodaj komentarz