Ocena 8.21
Bookmark

Fruits Basket 1st Season

Obejrzyj cały odcinek Fruits Basket 1st Season, pobierz Fruits Basket 1st Season polskie napisy, Fruits Basket 1st Season Pol sub, pobierz Fruits Basket 1st Season Pol sub, stream Fruits Basket 1st Season na AnimeNi.
Fruits Basket (2019), Furuba, Fruits Basket (Zenpen), フルーツバスケット 1st season
Status: Zakończony Studio: Wrzucone: 2019 Czas trwania: 23 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinki: 25 Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: Zaktualizowane na:
Obejrzyj stream z Fruits Basket 1st Season Angielskie Napisy na AnimeNi. Możesz także za darmo pobrać Fruits Basket 1st Season Pol Sub, nie zapomnij oglądać stream-y w jakościach 1080P 720P 360P 480P 240P w zależności od prędkości twojego internetu, Fruits Basket 1st Season na AnimeNi MP4 MKV hardsub softsub Polskie napisy są już wprowadzone w filmie.

Podsumowanie Fruits Basket 1st Season

Spokojna i cicha Touru Honda jest osobą znacznie odporniejszą i bardziej zaradną, niż wskazywałby na to jej kruchy wygląd. Po śmierci matki, która kilka miesięcy wcześniej zginęła w wypadku samochodowym, Touru mieszka z dziadkiem, chodzi do szkoły i dodatkowo pracuje, zarabiając na swoje utrzymanie. Jednakże dom dziadka wymaga remontu, a on sam na ten czas przenosi się do rodziny. Touru obiecuje mu, że przeprowadzi się do jednej z koleżanek, ale nie chcąc im przeszkadzać, decyduje, że równie dobrze może pomieszkać w rozstawionym w lesie namiocie… I w tym miejscu zaczyna się ta opowieść.

Komentarze

Dodaj komentarz