Switch Mode
Fullmetal Alchemist: The Conqueror of Shamballa
Ocena 7.51
Obserwuj
Obserwuje 1 osób

Fullmetal Alchemist: The Conqueror of Shamballa

Oglądaj wszystkie odcinki Fullmetal Alchemist: The Conqueror of Shamballa
Fullmetal Alchemist: The Movie - Conqueror of Shamballa, Gekijyouban Hagane no Renkinjutsushi - Shanbara wo Yuku Mono, Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of Shamballa, FMA Movie, 劇場版 鋼の錬金術師 シャンバラを征く者
Status: Zakończony Studio: Rok Wydania: 2005 Czas Trwania: 1 hr. 44 min. Typ: Film Odcinków: 1 Dodał: him Dodano: Ostatnia aktualizacja:
Oglądaj anime Fullmetal Alchemist: The Conqueror of Shamballa 1080p 720P 480p 360p

Streszczenie Fullmetal Alchemist: The Conqueror of Shamballa

W desperacji Edward Elric poświęcił swoje ciało i duszę, aby uratować swojego brata Alphonse’a, a teraz jest przesiedlony w sercu Monachium w Niemczech. Z trudem przystosowuje się do świata całkowicie mu obcego w następstwie kryzysu gospodarczego, który nastąpił po zakończeniu I wojny światowej. Odizolowany i niezdolny do powrotu do domu ze swoimi umiejętnościami alchemicznymi, Edward kontynuuje badania nad innymi metodami ucieczki z więzienia wraz z kolegami, którzy są uderzająco podobni do wielu ludzi, których zostawił. W miarę jak wśród obywateli Niemiec narasta niezgoda, ich sąsiedzi również odczuwają niepokój upokorzonego narodu.
Tymczasem Alphonse kontynuuje śledztwo w sprawie zniknięcia Edwarda, zagłębiając się w naukę alchemii w nadziei, że w końcu połączy się ze swoim starszym bratem.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *