Ocena 8.04
Bookmark

Kaichou wa Maid-sama!

Obejrzyj cały odcinek Kaichou wa Maid-sama!, pobierz Kaichou wa Maid-sama! polskie napisy, Kaichou wa Maid-sama! Pol sub, pobierz Kaichou wa Maid-sama! Pol sub, stream Kaichou wa Maid-sama! na AnimeNi.
Maid Sama!, Class President is a Maid!, 会長はメイド様!
Status: Zakończony Studio: Wrzucone: 2010 Czas trwania: 24 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinki: 26 Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: Zaktualizowane na:
Obejrzyj stream z Kaichou wa Maid-sama! Angielskie Napisy na AnimeNi. Możesz także za darmo pobrać Kaichou wa Maid-sama! Pol Sub, nie zapomnij oglądać stream-y w jakościach 1080P 720P 360P 480P 240P w zależności od prędkości twojego internetu, Kaichou wa Maid-sama! na AnimeNi MP4 MKV hardsub softsub Polskie napisy są już wprowadzone w filmie.

Podsumowanie Kaichou wa Maid-sama!

Ayuzawie Misaki jest przewodniczącą szkoły koedukacyjnej. Nienawidzi chłopaków za ich niechlujstwo oraz brak kultury. Ale nie dość tego: jest bardzo silna i trenuje od kilku lat aikido. Dlatego szybko sprowadziła do szkoły porządek. Jako że dziewczyna jest biedna, pracuje w małej kawiarni, gdzie obsługa jest przebrana za pokojówki. Misaki trzyma to w sekrecie przed innymi, lecz na jej nieszczęście Usui Takumi, najprzystojniejszy chłopak w szkole, odkrywa jej tajemnicę. Czy Usui ją wyjawi, czy zatrzyma dla siebie? Przekonajcie się sami.

Komentarze

Dodaj komentarz