Nowy serwer DISCORD LINK
Ocena 7.44
Bookmark

Kemono Jihen

Obejrzyj cały odcinek Kemono Jihen, pobierz Kemono Jihen polskie napisy, Kemono Jihen Pol sub, pobierz Kemono Jihen Pol sub, stream Kemono Jihen na AnimeNi.
Kemono Jihen, 怪物事変
Status: Zakończony Studio: Wrzucone: 2021 Czas trwania: 23 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: Zaktualizowane na:
Obejrzyj stream z Kemono Jihen Angielskie Napisy na AnimeNi. Możesz także za darmo pobrać Kemono Jihen Pol Sub, nie zapomnij oglądać stream-y w jakościach 1080P 720P 360P 480P 240P w zależności od prędkości twojego internetu, Kemono Jihen na AnimeNi MP4 MKV hardsub softsub Polskie napisy są już wprowadzone w filmie.

Podsumowanie Kemono Jihen

Kiedy w odległej górskiej wiosce zaczynają pojawiać się ciała zwierząt, które gniją po jednej nocy, Inugami, detektyw z Tokio specjalizujący się w okultyzmie, zostaje wezwany do zbadania sprawy. Podczas pracy nad sprawą zaprzyjaźnia się z obcym chłopcem, który pracuje na co dzień w terenie, zamiast chodzić do szkoły. Unikany przez rówieśników i nazywany „Dorota-bou” po Yokai, który żyje w błocie, pomaga Inugamiemu odkryć prawdę o zabójstwach – ale nadprzyrodzone siły działają i choć Dorota-bou jest tylko przezwiskiem, może nie być jedyną rzeczą w chłopcu, która nie jest ludzka.

Komentarze

Dodaj komentarz