Switch Mode
Mahou Shoujo Madoka★Magica Movie 3: Hangyaku no Monogatari
Ocena 8.48
Zwiastun
Obserwuj

Mahou Shoujo Madoka★Magica Movie 3: Hangyaku no Monogatari

Oglądaj wszystkie odcinki Mahou Shoujo Madoka★Magica Movie 3: Hangyaku no Monogatari
Puella Magi Madoka Magica the Movie: Rebellion, Mahou Shoujo Madoka Magika Movie 3, Magical Girl Madoka Magica Movie 3, 劇場版 魔法少女まどか☆マギカ 叛逆の物語
Status: Zakończony Studio: Rok Wydania: 2013 Czas Trwania: 1 hr. 56 min. Typ: Film Odcinków: 1 Dodał: him Dodano: Ostatnia aktualizacja:
Oglądaj anime Mahou Shoujo Madoka★Magica Movie 3: Hangyaku no Monogatari 1080p 720P 480p 360p

Streszczenie Mahou Shoujo Madoka★Magica Movie 3: Hangyaku no Monogatari

Młode dziewczęta z Mitakihary wiodą szczęśliwe życie, od czasu do czasu walcząc ze złem, ale poza tym zajmują się spokojnymi, codziennymi czynnościami. Jednak Homura Akemi czuje, że coś jest nie tak z tą niezwykle przyjemną atmosferą – chociaż inni pozostają nieświadomi, nie może przestać podejrzewać, że dzieje się coś więcej niż na pierwszy rzut oka: ktoś, kto nie powinien istnieć, jest obecnie obecny, aby dołączyć do ich działań.
Mahou Shoujo Madoka★Magica Movie 3: Hangyaku no Monogatari podąża za Homurą w jej walce o odkrycie bolesnej prawdy kryjącej się za tajemniczymi okolicznościami, gdy samolubnie i desperacko walczy o względy swojej nieśmiertelnej miłości w tym pełnym rozpaczy zakończeniu historii pięciu magicznych dziewcząt.

Oglądaj Mahou Shoujo Madoka★Magica Movie 3: Hangyaku no Monogatari

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *