Switch Mode
Maou no Ore ga Dorei Elf wo Yome ni Shitanda ga, Dou Medereba Ii?
Ocena 7.54
Zwiastun
Obserwuj
Obserwuje 11 osób

Maou no Ore ga Dorei Elf wo Yome ni Shitanda ga, Dou Medereba Ii?

Oglądaj wszystkie odcinki Maou no Ore ga Dorei Elf wo Yome ni Shitanda ga, Dou Medereba Ii?
An Archdemon's Dilemma: How to Love Your Elf Bride, I, the Demon Lord, Took a Slave Elf as My Wife, but How Do I Love Her?, Madome, 魔王の俺が奴隷エルフを嫁にしたんだが、どう愛でればいい?
Status: Zakończony Studio: Rok Wydania: 2024 Czas Trwania: 23 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinków: 12 Napisy: Tamagotchi Dodał: StarDust Dodano: Ostatnia aktualizacja:
Oglądaj anime Maou no Ore ga Dorei Elf wo Yome ni Shitanda ga, Dou Medereba Ii? 1080p 720P 480p 360p

Streszczenie Maou no Ore ga Dorei Elf wo Yome ni Shitanda ga, Dou Medereba Ii?

Kiedy czarnoksiężnik Zagan postanawia wziąć udział w aukcji, na której sprzedawane są dobra zmarłego już arcydemona Marchozjasza, spodziewa się znaleźć przedmioty o niesamowitej mocy. Zamiast tego znajduje rzadką siwowłosą niewolnicę o imieniu Nephilia i natychmiast wydaje wszystkie swoje pieniądze, aby ją kupić, ku wielkiemu zdumieniu otaczających go osób. Jednak sekretnym powodem inwestycji Zagana było to, że zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Niestety mężczyzna ma problem: jest nieprzystosowany społecznie i nie ma pojęcia, jak wyrazić swoje prawdziwe uczucia, co prowadzi do wielu nieporozumień między nim a jego nowym towarzyszem. Jednak powoli oboje zaczynają się rozumieć, a miłość zaczyna kwitnąć.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *