Ocena 6.79
Bookmark

Masamune-kun no Revenge

Obejrzyj cały odcinek Masamune-kun no Revenge, pobierz Masamune-kun no Revenge polskie napisy, Masamune-kun no Revenge Pol sub, pobierz Masamune-kun no Revenge Pol sub, stream Masamune-kun no Revenge na AnimeNi.
Masamune-kun's Revenge, 政宗くんのリベンジ
Status: Zakończony Studio: Wrzucone: 2017 Czas trwania: 24 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: Zaktualizowane na:
Obejrzyj stream z Masamune-kun no Revenge Angielskie Napisy na AnimeNi. Możesz także za darmo pobrać Masamune-kun no Revenge Pol Sub, nie zapomnij oglądać stream-y w jakościach 1080P 720P 360P 480P 240P w zależności od prędkości twojego internetu, Masamune-kun no Revenge na AnimeNi MP4 MKV hardsub softsub Polskie napisy są już wprowadzone w filmie.

Podsumowanie Masamune-kun no Revenge

Przystojny, inteligentny i wysportowany Masamune Makabe zdaje się mieć całkiem niezły start w swoim nowym liceum. Popularny, lecz nieco narcystyczny chłopak nie myśli jednak zupełnie o swoim uczniowskim życiu, gdyż zajęty jest narastającą w nim przez dłuższy czas żądzą zemsty. Przed laty, gdy Makabe był małym chłopcem z nadwagą, dotknął go najgorszy możliwy scenariusz – nękanie. Osobami dręczącymi go były dzieci oraz niejaka Aki Adagaki, pochodząca z dobrej rodziny piękność. Choć dużo czasu minęło i wiele wody upłynęło, a sam Masamune bardzo się zmienił, zrobił to tylko w celu zemsty. Tak oto główny bohater przekracza progi szkoły, do której uczęszcza obiekt jego nienawiści, i zupełnie nierozpoznany stara się o względy dziewczyny… aby później połamać jej uczucia na kawałeczki.

Komentarze

Dodaj komentarz