Ocena 7.20
Trailer
Obserwuj
Obserwuje 2 osób

Ookami-san to Shichinin no Nakama-tachi

Obejrzyj cały odcinek Ookami-san to Shichinin no Nakama-tachi
Okami-San and Her Seven Companions, Ookami-san to Shichinin no Nakamatachi, Okamisan and Seven Companions, オオカミさんと七人の仲間たち
Status: Zakończony Studio: Dodane: 2010 Czas trwania: 24 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Raczka Miku Dodane: Zaktualizowane:
Oglądaj Ookami-san to Shichinin no Nakama-tachi w najlepszej jakości na AnimeNi

Podsumowanie Ookami-san to Shichinin no Nakama-tachi

Główna bohaterka, buntowniczka ćwicząca boks, Ryouko Ookami, przeniosła się niedawno do akademii Otogi w mieście Otogibana, gdzie całkiem szybko zaprzyjaźnia się z małą, uroczą, czerwonowłosą Ringo, z którą później zamieszkuje. Po pewnym czasie Ookami dołącza do szkolnego stowarzyszenia, „Otogi High School Bank”, które wyświadcza różnorakie przysługi uczniom, ale nie za darmo. W zamian za konkretną przysługę, każdy jest zobowiązany do „spłacenia kredytu” w późniejszym terminie. Po jakimś czasie Ookami spotyka pewnego chłopaka, Ryoushiego Morino, który jest — jednym słowem — życiowym kaleką. Jednakże miał na tyle odwagi, aby skrycie wyznać swe uczucia „wilkowi”. Spotykając się z odrzuceniem, nasz „myśliwy” zostaje zaproszony w szeregi szkolnego Banku. Oczywiście, nie odmawia, mając nadzieję, że zaimponuje swej wybrance. Wypełniając nowe misje, zyskując nowych przyjaciół i wrogów, bohaterowie tej serii powolnym truchtem się zgrywają, tworząc drużynę nie do pokonania.

Komentarze

Dodaj komentarz