Ocena 7.37
Bookmark

Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo

Obejrzyj cały odcinek Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo, pobierz Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo polskie napisy, Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo Pol sub, pobierz Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo Pol sub, stream Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo na AnimeNi.
ORESUKI Are you the only one who loves me?, 俺を好きなのはお前だけかよ
Status: Zakończony Studio: Wrzucone: 2019 Czas trwania: 23 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: Zaktualizowane na:
Obejrzyj stream z Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo Angielskie Napisy na AnimeNi. Możesz także za darmo pobrać Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo Pol Sub, nie zapomnij oglądać stream-y w jakościach 1080P 720P 360P 480P 240P w zależności od prędkości twojego internetu, Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo na AnimeNi MP4 MKV hardsub softsub Polskie napisy są już wprowadzone w filmie.

Podsumowanie Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo

Fabuła anime rozpoczyna się gdy Amatsuyu Kirasagi zostaje poproszony przez Cosmos (piękną dziewczyną z wyższej klasy) oraz Himawari (jej koleżankę z dzieciństwa) o rozmowę w cztery oczy. Ku rozpaczy chłopaka, Cosmos wyznaje, że żywi uczucie, ale nie do niego, a do jego kolegi. Pogrążony w samotności Amatsuyu zdaje się nie zauważać, że pała do niego uczuciem ktoś inny – to ponura okularnica z warkoczami. Amatsuyu za dziewczyną nie przepada, ponieważ ta ciągle mu dogryza i cieszy się, gdy ten wpada w kłopoty, jednak jak się okaże, jest ona jedyną osobą, która tak naprawdę go lubi.

Komentarze

Dodaj komentarz