Nowy serwer DISCORD LINK
Ocena 7.50
Bookmark
Obserwuje 3 osób

Rakudai Kishi no Cavalry

Obejrzyj cały odcinek Rakudai Kishi no Cavalry, pobierz Rakudai Kishi no Cavalry polskie napisy, Rakudai Kishi no Cavalry Pol sub, pobierz Rakudai Kishi no Cavalry Pol sub, stream Rakudai Kishi no Cavalry na AnimeNi.
Chivalry of a Failed Knight, A Chivalry of the Failed Knight, Rakudai Kishi no Eiyuutan, A Tale of Worst One, 落第騎士の英雄譚《キャバルリィ》
Status: Zakończony Studio: , Wrzucone: 2015 Czas trwania: 23 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: Zaktualizowane na:
Obejrzyj stream z Rakudai Kishi no Cavalry Angielskie Napisy na AnimeNi. Możesz także za darmo pobrać Rakudai Kishi no Cavalry Pol Sub, nie zapomnij oglądać stream-y w jakościach 1080P 720P 360P 480P 240P w zależności od prędkości twojego internetu, Rakudai Kishi no Cavalry na AnimeNi MP4 MKV hardsub softsub Polskie napisy są już wprowadzone w filmie.

Podsumowanie Rakudai Kishi no Cavalry

W świecie, gdzie można zmienić swoją duszę w broń, istnieją magiczni rycerze. Ich zdolności oceniane są w skali od A do F, przy czym jest to poziom wrodzony i niezmienny. Ikki Kurogane pochodzi z zasłużonej rodziny, ale ma tylko najniższy stopień, skąd przezwisko “Najgorszy” i szykanowanie. Jednakże jest to osoba niepoddająca się przeciwnościom losu.
Pewnego dnia wpada na przebierającą się Stellę Vermillion, europejską księżniczkę o dużym temperamencie i mocy magicznej na poziomie A, którą zdołała okiełznać dzięki ciężkiej pracy. Przybyła do Japonii szukając sposobu dalszego rozwoju swoich zdolności dla dobra ojczyzny. W wyniku niezręcznej sytuacji dochodzi do pojedynku, na który “Najgorszy” Kurogane, ku zdziwieniu Stelli, przystaje. Czy stosowany system oceniania oddaje możliwości rycerza? Jak rozwiną się ich relacje, gdy zrozumieją, jak wiele ich łączy?

Komentarze

Dodaj komentarz