Ocena 7.17
Bookmark

Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records

Obejrzyj cały odcinek Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records, pobierz Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records polskie napisy, Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records Pol sub, pobierz Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records Pol sub, stream Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records na AnimeNi.
Akashic Records of Bastard Magic Instructor, RokuAka, ロクでなし魔術講師と禁忌教典
Status: Zakończony Studio: Wrzucone: 2017 Czas trwania: 24 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: Zaktualizowane na:
Obejrzyj stream z Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records Angielskie Napisy na AnimeNi. Możesz także za darmo pobrać Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records Pol Sub, nie zapomnij oglądać stream-y w jakościach 1080P 720P 360P 480P 240P w zależności od prędkości twojego internetu, Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records na AnimeNi MP4 MKV hardsub softsub Polskie napisy są już wprowadzone w filmie.

Podsumowanie Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records

Sistine należy do grona najlepszych uczniów w magicznej Akademii słynącej na całym świecie. Wraz ze swoją przyjaciółką Rumią wiodą z pozoru całkowicie normalne życie. Niestety wraz z odejściem na emeryturę ulubionego nauczyciela młodych czarodziejek do akademii zostaje sprowadzony niezbyt świecący przykładem, młody nauczyciel Glenn. Sistine pragnąca odkryć tajemnicę latającego zamku musi odłożyć swoje marzenia na dalszy tor, kiedy na horyzoncie pojawiają się tajemniczy badacze Boskiej Mądrości, których zamiary z niewiadomych powodów są powiązane z życiem jednej z najdroższych jej osób.

Komentarze

Dodaj komentarz