Switch Mode
Saihate no Paladin
Ocena 6.86
Zwiastun
Obserwuj
Obserwuje 2 osób

Saihate no Paladin

Oglądaj wszystkie odcinki Saihate no Paladin
The Faraway Paladin, Paladin of the End, Ultimate Paladin, 最果てのパラディン
Status: Zakończony Studio: Rok Wydania: 2021 Czas Trwania: 23 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinków: 12 Napisy: Desu-Online Dodał: him Dodano: Ostatnia aktualizacja:
Oglądaj anime Saihate no Paladin 1080p 720P 480p 360p

Streszczenie Saihate no Paladin

Urodzony w nowym świecie po życiu w stagnacji, Will budzi się z twarzami szkieletu, ducha i mumii. Żyjąc w ruinach dawno upadłego miasta, cała trójka wychowuje Willa jak własnego. Szkielet – Blood – uczy go walczyć; duch – Gus – uczy go magii; a mumia – Mary – uczy go religii i odpowiedzialności. Co najważniejsze, wszyscy uczą go miłości.
W miarę jak Will dorasta i poznaje świat, w którym się urodził, przygotowuje się na dzień, w którym w końcu będzie musiał wyruszyć w samodzielną podróż. Dla Willa ta podróż wiąże się z obietnicą na całe życie. W momencie osiągnięcia pełnoletności każdy dorosły musi złożyć przysięgę wybranemu przez siebie bogu, a siła przysięgi wpływa na stopień błogosławieństwa zaprzysiężonego boga.
Wraz ze zbliżającym się odejściem Will musi przygotować się na zaakceptowanie prawdy o swoich nieumarłych opiekunach i wyruszyć w świat, którego stanu nie znają nawet oni. Will odkrywa jednak, że każda przysięga musi zostać wypełniona, w ten czy inny sposób.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *