Ocena 8.48
Bookmark

Steins;Gate Movie: Fuka Ryouiki no Déjà vu

Obejrzyj cały odcinek Steins;Gate Movie: Fuka Ryouiki no Déjà vu, pobierz Steins;Gate Movie: Fuka Ryouiki no Déjà vu polskie napisy, Steins;Gate Movie: Fuka Ryouiki no Déjà vu Pol sub, pobierz Steins;Gate Movie: Fuka Ryouiki no Déjà vu Pol sub, stream Steins;Gate Movie: Fuka Ryouiki no Déjà vu na AnimeNi.
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà Vu, Steins Gate Movie, 劇場版 シュタインズゲート 負荷領域のデジャヴ
Status: Zakończony Studio: Wrzucone: 2013 Czas trwania: 1 hr. 30 min. Typ: Film Odcinki: 1 Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: Zaktualizowane na:
Obejrzyj stream z Steins;Gate Movie: Fuka Ryouiki no Déjà vu Angielskie Napisy na AnimeNi. Możesz także za darmo pobrać Steins;Gate Movie: Fuka Ryouiki no Déjà vu Pol Sub, nie zapomnij oglądać stream-y w jakościach 1080P 720P 360P 480P 240P w zależności od prędkości twojego internetu, Steins;Gate Movie: Fuka Ryouiki no Déjà vu na AnimeNi MP4 MKV hardsub softsub Polskie napisy są już wprowadzone w filmie.

Podsumowanie Steins;Gate Movie: Fuka Ryouiki no Déjà vu

Akcja rozgrywa się rok po wydarzeniach z serii anime. Po przejściu przez żmudną drogę przez wiele Linii Świata z powodu wynalezienia D-Maila wysyłanego w przeszłość, Rintarou Okabe przypuszczalnie wylądował w Bramie Steina – Linii Świata, w której żaden z jego przyjaciół nie będzie musiał ginąć, a przyszłość rządzona przez SERN przez wynalezienie maszyny czasu już nie istnieje. Jednak Rintarou zaczyna odczuwać skutki uboczne swojej nieustannej podróży przez Linie Świata, które nagle narastają i porywają Rintarou z egzystencji. Tylko Kurisu Makise, dziewczyna którą uratował, pamięta go przez déjà vu. Teraz Kurisu musi znaleźć sposób, żeby sprowadzić Rintarou z powrotem.

Obejrzyj Steins;Gate Movie: Fuka Ryouiki no Déjà vu

Komentarze

Dodaj komentarz