Nowy serwer DISCORD LINK
Ocena 9.10
Bookmark
Obserwuje 1 osób

Steins;Gate

Obejrzyj cały odcinek Steins;Gate, pobierz Steins;Gate polskie napisy, Steins;Gate Pol sub, pobierz Steins;Gate Pol sub, stream Steins;Gate na AnimeNi.
Steins;Gate, STEINS;GATE
Status: Zakończony Studio: Wrzucone: 2011 Czas trwania: 24 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinki: 24 Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: Zaktualizowane na:
Obejrzyj stream z Steins;Gate Angielskie Napisy na AnimeNi. Możesz także za darmo pobrać Steins;Gate Pol Sub, nie zapomnij oglądać stream-y w jakościach 1080P 720P 360P 480P 240P w zależności od prędkości twojego internetu, Steins;Gate na AnimeNi MP4 MKV hardsub softsub Polskie napisy są już wprowadzone w filmie.

Podsumowanie Steins;Gate

Głównym bohaterem jest młody wynalazca Okabe Rintarou, który przerobił swoje mieszkanie na amatorskie laboratorium. Wraz z Darou, świetnie znającym się na komputerach i słodką Mayushi, pełniącą głównie rolę maskotki, projektują tam mniej lub bardziej użyteczne gadżety. Akcja anime rozpoczyna się, gdy Okabe kończy pracę nad swoim najnowszym wynalazkiem – „Futurystycznym Gadżetem nr 8”. Niestety okazuje się, iż wynalazek wciąż nie działa tak, jak powinien, i eksperyment z jego użyciem nie przynosi spodziewanych efektów. Przypadek sprawia jednak, że poprzez „Futurystyczny Gadżet” Okabe wysyła w przeszłość SMS zmieniając w ten sposób strukturę rzeczywistości i zapobiegając śmierci pewnej osoby. Dalsze badania nad wynalazkiem przynoszą niespodziewane rezultaty, drużyna powiększa się, a na trop naszych bohaterów wpada niebezpieczna, światowa organizacja badawcza SERN.

Komentarze

Dodaj komentarz