Nowy serwer DISCORD LINK
Ocena 8.27
Bookmark
Obserwuje 3 osób

Tokyo Revengers

Obejrzyj cały odcinek Tokyo Revengers, pobierz Tokyo Revengers polskie napisy, Tokyo Revengers Pol sub, pobierz Tokyo Revengers Pol sub, stream Tokyo Revengers na AnimeNi.
Tokyo Revengers, 東京リベンジャーズ
Status: Zakończony Studio: Wrzucone: 2021 Czas trwania: 23 min. Sezon: Typ: TV Odcinki: 24 Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: Zaktualizowane na:
Obejrzyj stream z Tokyo Revengers Angielskie Napisy na AnimeNi. Możesz także za darmo pobrać Tokyo Revengers Pol Sub, nie zapomnij oglądać stream-y w jakościach 1080P 720P 360P 480P 240P w zależności od prędkości twojego internetu, Tokyo Revengers na AnimeNi MP4 MKV hardsub softsub Polskie napisy są już wprowadzone w filmie.
Ten tytuł został skategoryzowany jako dla dorosłych, więc może zawierać przemoc, krew/rany, zawartość seksualną, i/lub naturę języka nieodpowiedniego dla danego przedziału wiekowego.

Podsumowanie Tokyo Revengers

Po tym, jak gang Tokyo Manji zabija byłą dziewczynę Takemichiego Hanagaki, w mężczyźnie coś pęka i marzy on, aby nigdy nie doszło do tej tragedii. Zdecydowanie może ułatwić mu to niespodziewana podróż w czasie do przeszłości — wtedy, gdy on i jego była dziewczyna byli jeszcze parą. Chcąc uratować ukochaną za wszelką cenę, Takemichi zaczyna piąć się w górę po stopniach w gangu, który za dwanaście lat ma być odpowiedzialny za morderstwo ważnej dla niego osoby.

Komentarze

Dodaj komentarz