Danganronpa: Kibou no Gakuen to Zetsubou no Koukousei The Animation Odcinek 13

TV Sub Wrzucone 18 lipca, 2021 · ? views · Wrzucone przez Raczka Miku · Serie Danganronpa: Kibou no Gakuen to Zetsubou no Koukousei The Animation

Powiększ
Wyłącz Światło

Pobierz Danganronpa: Kibou no Gakuen to Zetsubou no Koukousei The Animation Odcinek 13, Obejrzyj Danganronpa: Kibou no Gakuen to Zetsubou no Koukousei The Animation Odcinek 13, nie zapomnij zlaikować i udostępnić. Anime Danganronpa: Kibou no Gakuen to Zetsubou no Koukousei The Animation always updated at AnimeNi. Nie zapomnij o innych aktualizacjach anime.

Tłumaczenie: Syriusz_15

Danganronpa: Kibou no Gakuen to Zetsubou no Koukousei The Animation

Danganronpa: The Animation, Dangan Ronpa: The Animation, ダンガンロンパ 希望の学園と絶望の高校生 THE ANIMATION
Ocena 7.25
Status: Zakończony Studio: Wrzucone: 2013 Czas trwania: 24 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinki: 13

Grupka 15 elitarnych uczniów z liceum zostaje przeniesiona do specjalnej, ekskluzywnej szkoły. Ukończenie jej gwarantuje ci sukces w życiu, jednak bardzo trudno tego dokonać. Dyrektorem jest niedźwiadek zwany Monokuma – wyjaśnia on, że proces ten zahacza o popełnienie morderstwa. Jedyny sposób to zabić innego ucznia i nie dać się złapać na przestępstwie. Jeżeli reszta uczniów odkryje tożsamość mordercy, tylko on zginie, jednak jeśli nie uda im się to zrobić, to zabójca odejdzie ze szkoły z dyplomem, reszta zaś straci życie. Kto spośród 15 przeżyję tą krwawą grę?

Związane Odcinki

Danganronpa: Kibou no Gakuen to Zetsubou no Koukousei The Animation Odcinek 12

Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: 1 tydzień temu

Komentarze

Dodaj komentarz