Nowy serwer DISCORD LINK

Enjo Kouhai Odcinek 04

OVA Sub Wrzucone 7 sierpnia, 2021 · ? views · Wrzucone przez Raczka Miku · Serie ** Kouhai

Powiększ
Wyłącz Światło
Ten tytuł został skategoryzowany jako dla dorosłych, więc może zawierać przemoc, krew/rany, zawartość seksualną, i/lub naturę języka nieodpowiedniego dla danego przedziału wiekowego.

Pobierz Enjo Kouhai Odcinek 04, Obejrzyj Enjo Kouhai Odcinek 04, nie zapomnij zlaikować i udostępnić. Anime ** Kouhai always updated at AnimeNi. Nie zapomnij o innych aktualizacjach anime.

Odcinek przetłumaczony przez grupę Tights-Subs.
Tłumaczenie: Abyss.
Korekta: Lilla.
Typesetting: KamiTet.

** Kouhai

Assisted Mating, Enjo Kouhai, ○○交配
Ocena 7.11
Status: Zakończony Wrzucone: 2020 Czas trwania: 16 min. odc. Typ: OVA Odcinki: 4

Wprowadzono specjalny program rządowy mający na celu przeciwdziałanie spadkowi wskaźników urodzeń ras półludzkich cierpiących z powodu braku mężczyzn. Poprzez tak zwany „system pomocy” losowo wybrani ludzie są zobowiązani do współpracy z wyznaczonymi partnerami — czy to elfami, syrenami, czy nawet smokami. Iris Thea Eaderlindt, księżniczka elfów znana ze swojej otwartości i przyjaznego nastawienia do ludzi, zostaje przeniesiona do Ark Metropolitan Academy. Przypadkowo jej nowy nauczyciel został wybrany na jej partnera do krycia. Niespokojna, ale zdeterminowana, by wypełnić swój obowiązek zapewnienia przyszłości swojej rasy, zaczyna z nim uczestniczyć w czynnościach seksualnych. Ku swojemu zdziwieniu, Iris odkrywa, że ​​przodkowie jej partnera byli orkami, dobrze znanymi ze swojej niezwykłej sprawności seksualnej. W miarę jak coraz więcej półludzkich uczniów dołącza do klasy i dowiaduje się o „pobocznej pracy” swojego nauczyciela, Iris coraz trudniej jest skupić uwagę swojego partnera wyłącznie na niej.

Związane Odcinki

Enjo Kouhai Odcinek 03

Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: 2 miesiące temu

Komentarze

Dodaj komentarz