Nowy serwer DISCORD LINK

Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Odcinek 13

TV Sub Wrzucone 25 lipca, 2021 · ? views · Wrzucone przez Raczka Miku · Serie Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou.

Powiększ
Wyłącz Światło

Pobierz Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Odcinek 13, Obejrzyj Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Odcinek 13, nie zapomnij zlaikować i udostępnić. Anime Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. always updated at AnimeNi. Nie zapomnij o innych aktualizacjach anime.

Anime przetłumaczone przez Grupę shisha.
Tłumaczenie: Sabrack.
Korekta: Shirin Shenn.
Typesetting: KamiTet.

Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou.

Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway., I Shaved. Then I Brought a High School Girl Home., Higehiro, ひげを剃る。そして女子高生を拾う。
Ocena 7.39
Status: Zakończony Studio: Wrzucone: 2021 Czas trwania: 23 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinki: 13

Historia zaczyna się, gdy 26 letni pracownik biurowy zatrudniony w firmie IT — Yoshida, wraca do domu podpity po tym, jak jego miłość, do której wzdychał przez pięć lat, odrzuca go. Rozczarowany i pijany, napotyka licealistkę siedzącą na poboczu drogi. Dziewczyna, chcąc gdziekolwiek przenocować, próbuje go uwieść. Proponuje, że się z nim prześpi, jeżeli ten pozwoli jej zostać u siebie w mieszkaniu. Yoshida gani dziewczynę za taką propozycję, ale, koniec końców, pozwala jej u siebie zostać. Następnego ranka nieznajoma przedstawia się jako Sayu Ogiwara i ujawnia, że uciekła z Hokkaido aż do Tokyo. Ponadto podczas swojej sześciomiesięcznej tułaczki oferowała usługi seksualne w zamian za dach nad głową. Yoshida, mimo starań dziewczyny, pozostaje niewzruszony jej uwodzeniem. Zamiast tego każe jej wykonywać prace domowe. I tak oto zaczyna budować się relacja między odrzuconym mężczyzną a zbiegłą nastolatką.

Związane Odcinki

Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Odcinek 12

Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: 2 miesiące temu

Komentarze

Dodaj komentarz