Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Today
 3. Historia licealisty o imieniu Haruki Kitahara oraz jego relacji z Setsuną Ogiso i Kazusą Touma z klubu muzycznego. zapowiedź.mp4 Link do odcinków (0/13)
 4. W dniu dzisiejszym @Ejeks otrzymuje awans na stanowisko Moderatora oraz otrzymuje rangę Administratora na naszym serwerze discord Gratulujemy! Za jego pomoc na naszej stronie otrzymuje również rangę VIP.
 5. Tytuł ten opowiada o losach młodej dziewczyny imieniem Chise Hatori, która wiedzie nudne życie pozbawione miłości. Pewnego dnia zostaje zakupiona na aukcji niewolników przez mężczyznę z głową bestii. Elias, bo tak ma na imię ów mężczyzna, jest magiem. Postanawia zwrócić wolność Chise. Dziewczyna zostaje jego uczennicą, a w końcu również narzeczoną. Gatunki:Dramat, Magia, Fantasy, Romans, Okruchy życia Link do odcinków (0/24 + 0/3 OVA/Special)
 6. Yesterday
 7. Ejeks

  Golden Kamuy

  Ostatnio odcinki było kasowane w związku z tym braki zostały ponownie wgrane a cała seria został ukryty. Odcinki możecie oglądać po kliknięciu w link danego odcinka.
 8. Mam nadzieje, że Ci strażacy zgaszą Wasze pytania typu "Kiedy SAO?" Numer sześć online!
 9. Kolejny odcinek online! W związku z problemami tłumaczki (Fumiko) Animedesu porzuciło projekt, Napisy przygotowała @Grupa FrixySubs a odcinek przetłumaczył B4rtix
 10. Po tylu odcinkach doczekaliśmy się openingu szok Odcinek piąty online!
 11. Ona wróciła... Ktoś jeszcze ją pamięta? Odcinek piąty już online!
 12. Last week
 13. Kontynuacja przygód bohaterów z pierwszego sezonu (Isekai Quartet) Link do odcinków (4/12)
 14. Druga część pierwszego sezonu White Album. Tytuł zwieńcza historię Touyi, który ulega ciągłej separacji ze swoją dziewczyną, Yuką, ze względu na jej status popularnej idolki. Czy tej parze uda się przezwyciężyć trudności i być ze sobą, nie zważając na opinie innych? Link do odcinków (0/13)
 15. Touya Fujii ma 20 lat. Studiuje. Jest typem człowieka nieśmiałego, ale ma jakimś cudem powodzenie u ładnych dziewczyn. Upatrzył sobie cichą Yuki Morikawę, która miała to szczęście, iż umożliwiono jej start kariery gwiazdy pop. To niestety oznacza, że Touya nie będzie mógł widywać się z Yuki, chyba że otwarcie wyjawi jej swoje uczucia. Ona, mimo że dano jej wspaniałą szansę, ma problemy z zazdrosnymi koleżankami z agencji. Jest z ich strony narażona na złośliwości, jednak ma za sobą wsparcie Riny Ogaty, siostry producenta, która sławą właśnie zaczyna się rozkoszować. Zainteresowane Touyą są też dwie koleżanki ze studiów. Misaki Sawakura lubi poezję i gotowanie. Razem z Touyą i Yuki dojeżdżali do liceum tą samą linią komunikacyjną. Jest jeszcze Haruka, która niedawno straciła brata, świetnie zapowiadającego się tenisistę. Sama też bardzo dobrze grała, ale od jego śmierci ani razu nie sięgnęła po rakietę. Gatunki: Dramat, Romans, Harem, Muzyczne Link do odcinków (0/13)
 16. Obraz oraz dźwięk się zaciął od 10:40 do końca Koi wa Ameagari no You ni
 17. Kto cierpliwie czeka ten ogląda! Odcinki 15-18 online!
 18. Kiedy Ao była w przedszkolu, często się uśmiechała. Pewnego dnia wyjaśniła swoim kolegom z klasy znaczenie swojego imienia (wziętych od angielskich wyrazów A - apple, o - orgy!), które wybrał dla niej ojciec, autor powieści erotycznych. Wspomnienia z tamtego dnia prześladują ją nawet po 10 latach. Studiuje, by osiągnąć swoje cele: dostać się do elitarnego uniwersytetu i uzyskać niezależność od ojca. Ao jest zdeterminowana i nie ma czasu, by myśleć o chłopakach... Do czasu, aż jej kolega z klasy, "King Normie" Kijima, wyznaje jej miłość. Dziewczyna stara się go spławić, lecz nie wie w jaki sposób, ponieważ jej umysł zaprzątany jest brudnymi myślami. Czyżby ojciec miał zbyt wielki wpływ na nią? Gatunki:Komedia, Romans, Szkolne, Ecchi Link do ocinków (4/12)
 19. Nazwa Anime: Hai to Gensou no Grimgar Ile sezonów:1 Liczba Odcinków: 12 link do napisów: http://animesub.info/szukaj.php?szukane=acchi+kocchi+&pTitle=org
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...