Jump to content

Projekt SAO INFO (nowe) -> LINK!

Rekrutacja na Pomocnika AnimeNi -> LINK!

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Tytuł Anime: Chihayafuru 3 06 Link do odcinka: https://www.cda.pl/video/416363864 Gdzie jest błąd (podaj w przybliżeniu minutę): 0:44 - W napisie przedstawiającym zawodnika jest: "Kinashi Hiro ((Stowarzyszenie Karuty Houko)". Chodzi o te podwójne nawiasy. 0:50 - Jest: "38-latek, świeżo po ślubie", powinno być: " trzydziesto-ośmiolatek, świeżo po ślubie". 3:30 - Arata mówi: "Bardzo chciała bym zostać...", powinno być "Bardzo chciał bym zostać...". 8:20 - Jest: "... w 40 procentach pojedynków", powinno być: "... w czterdziestu procentach pojedynków" 11:40 - Jest: "ale ja muszą po prostu grać własną karutę", powinno być: "ale ja muszę po prostu grać własną karutę." 16:05 - Jest: "Jedna z kart, które najbardziej lubi atakować, jest teraz po jej stornie", powinno być: "Jedna z kart, które najbardziej lubi atakować, jest teraz po jej stronie"
 3. Wiek 17 lat Czas 24/7 Mam Ts3 I Discorda i Fb Mam 20 postów razem z tym Coś o sobie pomagam już ci w ogarnieciu serwer discord Mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie
 4. Fabuła opowiada losy kilku nastolatków, którzy zbliżają się do zakończenia 3. klasy liceum. Prowadzą monotonne życie, ale tę monotonię przerywa powrót ich dawnego znajomego Eity Izumiego, który przed 4 laty przeniósł się do innego miasta. Izumi postanawia sprawić, aby jego dawnych znajomych znowu łączyły silne więzi. Tłumaczenie: @CherryS Link do Odcinków (1/12)
 5. Segan

  czy

  Nie ma. Jest tylko "Hagure Yuusha no Aesthetica: Hajirai Ippai", sześcioodcinkowy specjal mający po około 4-5 min na każdy odcinek.
 6. spike42

  czy

  wiecie czy jest 2 sezon hagure yuusha no estetica?
 7. Last week
 8. Okres pobytu w szkole średniej bogaty jest w wiele spotkań towarzyskich i przeróżnych wydarzeń kulturalnych i sportowych. Niektórzy z pewnością pokuszą się o stwierdzenie, że grzechem jest nie korzystać z tego, co ten czas nam oferuje! Jednak nie wszyscy podchodzą do sprawy równie entuzjastycznie: taką wycofaną z licealnego życia osobą jest właśnie protagonista serii, Hotarou Oreki, który już na początku seansu wyjawia nam swoje motto: "Jeśli nie muszę czegoś robić, nie robię. Jeśli muszę coś zrobić, robię to szybko." Nietrudno się domyślić, że młodzieniec tak uparcie kultywujący swoje przekonania będzie stronił od wszelkiej, zbędnej jego zdaniem, aktywności - z jakiego więc powodu postanawia dołączyć do klubu literackiego, który - notabene - miał zostać rozwiązany z powodu braku członków? To nie wszystkie pytania, które przychodzą widzowi na myśl - po dotarciu do pokoju klubowego nasz bohater przekręca klucz i okazuje się, że w sali zamknięta jest dziewczyna. Kto ją zamknął i dlaczego? Co ona tutaj robi? Czyżby jednak klub miał jakiegoś nowego członka poza Orekim?
 9. Pół roku temu, czworo członków klubu literackiego i siostrzenica ich nauczycielki - opiekunki klubu, zostali obdarzeni nadprzyrodzonymi mocami. Chłopak, Ando Jurai, uzyskał zdolność czarnego płomienia. Dziewczyny dostały wiele potężnych umiejętności: Tomoyo może spowolnić, przyspieszyć oraz zatrzymać czas. Hatoko może kontrolować pięć żywiołów (ziemię, wodę, ogień, wiatr i światło). Mała Chifuyu posiadła moc tworzenia. Sayumi potrafi przywracać do pierwotnego stanu. Jednak mimo otrzymania mocy nic nie zmieniło się w ich życiu codziennym. Dlaczego dostali super moce? I czy faktycznie wraz z mocami ich życie nabierze bardziej fantastycznego wymiaru?
 10. Karen Kohiruimaki jest bardzo wysoka jak na japońskie standardy (tym bardziej że jest dziewczyną), bo mierzy aż 183cm – ma z tego powodu kompleksy. Z powodu wzrostu bohaterka nie radzi sobie najlepiej w kontaktach z ludźmi. Postanawia więc zagrać w grę Gun Gale Online, gdzie tworzy awatar będący jej przeciwieństwem – 150 centymetrową Llenn, na dodatek ubierającą się w dziewczęcy, różowy strój. Pewnego dnia w wirtualnej rzeczywistości spotyka piękną Pitohui, która zmusza ją do wzięcia udziału w „Squad Jam” – odpowiedniku „Bullet of Bullets”, tyle że w formie Battle Royale.
 11. Tytuł skupia się na Nakano - pracowniku wyzyskującej "czarnej" firmy, który pewnego dnia, po powrocie do domu, zastaje tam lisiego ducha o imieniu Senko. Jak się okazuje, duch mimo wyglądu młodej dziewczyny... ma 800 lat! A jej misją jest łagodzenie ciemności nękającej ludzkość! Tak się zaczyna nowe życie Nakano... pełne tej lisiej dziewczyny wprowadzające do jego życia ciepło i... puszystość!
 12. Przystojny, inteligentny i wysportowany Masamune Makabe zdaje się mieć całkiem niezły start w swoim nowym liceum. Popularny, lecz nieco narcystyczny chłopak nie myśli jednak zupełnie o swoim uczniowskim życiu, gdyż zajęty jest narastającą w nim przez dłuższy czas żądzą zemsty. Przed laty, gdy Makabe był małym chłopcem z nadwagą, dotknął go najgorszy możliwy scenariusz – nękanie. Osobami dręczącymi go były dzieci oraz niejaka Aki Adagaki, pochodząca z dobrej rodziny piękność. Choć dużo czasu minęło i wiele wody upłynęło, a sam Masamune bardzo się zmienił, zrobił to tylko w celu zemsty. Tak oto główny bohater przekracza progi szkoły, do której uczęszcza obiekt jego nienawiści, i zupełnie nierozpoznany stara się o względy dziewczyny… aby później połamać jej uczucia na kawałeczki.
 13. Historia zaczyna się, gdy potężny czarodziej i mędrzec, który wielokrotnie ratował swój świat przed katastrofami, natrafia na noworodka, którego adoptuje i nadaje mu imię Shin. Dziecko owo jest tak naprawdę reinkarnacją chłopaka, który zginął w wypadku w naszym świecie. Pustelnik wychowuje Shina z dala od społeczeństwa i wtajemnicza go w arkana magii. Gdy po ukończeniu 15 lat chłopak opuszcza dom rodzinny i wyrusza we własną podróż, staruszek przypomina sobie, że zapomniał go nauczyć zdrowego rozsądku oraz zasad panujących w owym świecie. Tak oto Shin trafia do stolicy Królestwa Earlshide, by zapisać się do akademii magii.
 14. Rekrutacja na Pomocnika AnimeNi forum jest aktualnie: Otwarta. Skończone 16 lat. Sprawny mikrofon oraz TeamSpeak3 lub Discord. Możliwość łatwego kontaktu (najlepiej FB). Minimum 1h dziennie na zbieranie informacji Minimum 20 postów na forum. Możliwość pracy jako Pomocnik w zespole AnimeNi. Po przejściu okresu próbnego wynagrodzenie. W przyszłości możliwość awansu na wyższa rangę. Specjalna ranga na forum - Pomocnik AnimeNi . Specjalna ranga na Discord - Pomocnik AnimeNi . Możliwość szybkiego kontaktu z administracją. Rekrutacja jest otwarta do czasu aż Administrator nie uzna, że liczba pomocników jest odpowiednia. Pomocnicy mogą zostać wybrani w różnych odstępach czasu zależnie od tego czy ktoś nam się spodoba. Nie ma wzoru podania - uwzględnijcie w nim takie informacje jak Doświadczenie, Wiek czy Coś o Sobie . Podania składamy w dziale: Rekrutacje AnimeNi --> Pomocnik AnimeNi --> Twój temat z nickiem w tytule. Przykładowe obowiązki Pomocnika wymienione są w tym temacie.
 15. Anime: Golden kamuy Odc:24 + ova Link do napisów: http://animesub.info/szukaj.php?szukane=Golden+kamuy&pTitle=org
 16. Już w ten weekend na forum, TS3 i Discord pojawi się nowa ranga "Pomocnik AnimeNi". Członkowie tej rangi nie będą traktowani jako "Administracja" ale będą mieli z mną lepszy kontakt. Jakie obowiązki czekają na chętnych na to stanowisko: Informowanie na Discord / FB o nowych odcinkach Aktualizowanie listy projektów Pomoc w sprawdzaniu błędów w odcinkach Pomoc w ulepszeniu forum Ranga ta będzie na okres "próbny" w przypadku braku chętnych na to stanowisko ranga zostanie wycofana.
 17. Tytuł Anime: Chihayafuru 3 05 Link do odcinka: https://www.cda.pl/video/4145767d4 Gdzie jest błąd (podaj w przybliżeniu minutę): 5:20 - Mówi: "...jednak od samego początku AsyAse jest ostoją spokoju...". Powinno tam być chyba "...jednak od samego początku Ayase jest ostoją spokoju..." 14:55 - Mówi: "...strata "nawet w" bardzo na ciebie wpłynęła..." z tym że tego "w" praktycznie nie słychać. Zlewa się całkowicie z "bardzo". Może gdyby było napisane "Strata nawet wy, bardzo na ciebie wpłynęła" lektor przeczytał by to wyraźniej" (moja sugestia, nie wiem jak lektor faktycznie to przeczyta).
 18. Ciekawie się zapowiada , chętnie obejrzę to anime .
 19. Przedstawiamy Wam kolejny projekt, którego się podejmujemy. Tym razem jest to Just Because! serię przetłumaczy dla Was @CherryS Just Because! jest specyficznym anime gdzie występuje duża ilość SMS'ów. W związku z tym wszystkie SMS'y będą lektorowane a błędy z opóźnieniami nie będą poprawiane. Dołożymy wszelkich starań aby te opóźnienia nie były tak duże. Pierwszy odcinek jeszcze w tym tygodniu. Fabuła opowiada losy kilku nastolatków, którzy zbliżają się do zakończenia 3. klasy liceum. Prowadzą monotonne życie, ale tę monotonię przerywa powrót ich dawnego znajomego Eity Izumiego, który przed 4 laty przeniósł się do innego miasta. Izumi postanawia sprawić, aby jego dawnych znajomych znowu łączyły silne więzi.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...