All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Wszystkie odcinki zostały ponownie wgrane miłego seansu!
 3. Władca samurajów wymienił organy swojego nowo narodzonego syna na dwanaście demonów, aby zdobyć dominację na polu bitwy. Jednak porzucone niemowlę przeżywa dzięki uzdrowicielowi, który wyposaża go w prymitywne, śmiercionośne protezy, którymi pokrzywdzony syn będzie polował na te dwanaście demonów, aby odzyskać swoje ciało kawałek po kawałku, zanim skonfrontuje się ze swoim własnym ojcem. Podczas podróży młody bohater spotyka pewną sierotę, z którą się zaprzyjaźnia. Gatunek: Akcja, nadprzyrodzone, sztuki walki Link do odcinków(2/24)
 4. Last week
 5. Myślę że nikt się nie pogniewa jak dostanie dziennie cztery odcinki zamiast dwóch. Więcej takich błędów proszę
 6. W kalendarzu wkradł się mały błąd, którego nie zauważyłem wcześniej a konkretnie chodzi o anime Golden kamuy, które wpisane jest na premierę 19.04.2020 i zakończyć się ma 09.05.2020r. W kalendarzu wpisałem 12 odcinków a to anime ma 24 odcinki + OVA w związku z tym w tym terminie będą się pojawiać 4 odcinki aby nie robić opóźnień. Premiera Hataraku Maou-sama! zaplanowana na 10.05.2020r. odbędzie się zgodnie z planem. Za wprowadzenie w błąd przepraszamy!
 7. Wszystkie odcinki zostały ponownie wgrane miłego seansu!
 8. Drobna sugestia jak zgłaszasz błędy w nazwisku to w każdym temacie zgłoś tak samo. Tu błąd zgłaszasz tak: A w tym temacie: Konkretnie chodzi mi tu o wypowiedź "(jeśli lektor będzie dziwnie czytał "Hartmann", to podwójne "N" można zmienić na pojedyncze)" wiem, że sam możesz to sprawdzić więc nie rozumiem dlaczego napisałeś to temat wcześniej a w tym już nie. Zostawiłem to przez "nn" i poprawiać już nie będę bo poprawki robię masowo skoro zgłosiłeś to wszystkich odcinków.
 9. Błędy zostały potwierdzone! Informacja o poprawie odcinka została przekazana do @Star Of Kirito
 10. Błędy zostały potwierdzone! Informacja o poprawie odcinka została przekazana do @Star Of Kirito
 11. Błędy zostały potwierdzone! Informacja o poprawie odcinka została przekazana do @Star Of Kirito
 12. Błędy zostały potwierdzone! Informacja o poprawie odcinka została przekazana do @Star Of Kirito
 1. Load more activity