Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/09/2019 in all areas

 1. 1 point
  Co byś zrobił gdyby dziewczyna, którą lubisz, wyznała ci swoją miłość? A co jeśli to nie byłaby tylko jedna dziewczyna? Senpai, którą kocha cała szkoła oraz twoja energiczna i wesoła przyjaciółka z dzieciństwa. Zakładam, że oszalałbyś ze szczęścia. Ale, co jeśli w treści tego wyznania znajdowałby się pewien niespodziewany problem? Link do Odcinków (2/12)
 2. 1 point
  Napisy mogą być aktualnie w takiej formie jak aktualnie jest dodany odcinek lub w takiej: Niestety na obecną chwilę nie mam możliwości wykombinowania czegoś innego. Dzisiaj siedziałem nad tym ponad 4h i nic niw udało mi się wykombinować z moimi obecnymi możliwościami. Nie wiem dlaczego te napisy tak wyglądają ponieważ w odtwarzaczu VLC działają normalnie i nic nie ucina. Po renderowaniu filmu robi się takie coś na to nic nie poradzę.
 3. 1 point
  Nie mam aż takiej wiedzy aby synchronizować napisy z anime zwłaszcza jak jest ich po 1k linii. Więc ta synchronizacja na obecną chwilę idzie na drugi plan. Ale zobaczę co da się zrobić na poprawionym odcinku.
 4. 1 point
  Czekaliście na coś nowego ? Jeśli tak to jest oto mała zapowiedź czegoś co pojawi się dzisiaj lub jutro na moim kanale youtube
×
×
 • Create New...