Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/25/2020 in all areas

 1. Z powodu usunięcia kalendarza niektóre serie zostaną usunięte z działu nadchodzących premier Serie które zostaną usunięte: Senki Zesshou Symphogear XV Nogizaka Haruka no Himitsu Nogizaka Haruka no Himitsu: Purezza Nogizaka Haruka no Himitsu: Finale Seiken Tsukai no World Break Uwaga! Serie wymienione powyżej zostaną usunięte z nadchodzących lecz mogą zostać jeszcze raz przyjęte w dziale propozycji.
  1 point
 2. Numer trzy już online!
  1 point
 3. Anime będzie miało 12 odcinków.
  1 point
 4. Oto historia Tokisaki Kurumi, historia, która nigdy nie powinna ujrzeć światła dziennego… Młoda dziewczyna z amnezją obudziła się w nieznanym sobie miejscu. Los chciał, że spotkała Kurumi, która prowadzona przez dziewczynę trafia do szkolnej klasy. By zabić siebie nawzajem, dziewczyny znane jako pół-Duchy zebrały się. Pora zacząć naszą “randkę”. Link do Odcinka (1/1)
  1 point
 5. Sistine należy do grona najlepszych uczniów w magicznej Akademii słynącej na całym świecie. Wraz ze swoją przyjaciółką Rumią wiodą z pozoru całkowicie normalne życie. Niestety wraz z odejściem na emeryturę ulubionego nauczyciela młodych czarodziejek do akademii zostaje sprowadzony niezbyt świecący przykładem, młody nauczyciel Glenn. Sistine pragnąca odkryć tajemnicę latającego zamku musi odłożyć swoje marzenia na dalszy tor, kiedy na horyzoncie pojawiają się tajemniczy badacze Boskiej Mądrości, których zamiary z niewiadomych powodów są powiązane z życiem jednej z najdroższych jej osób. Ga
  1 point
 6. Krótka historia pierwszej miłości Risy i Yuugure. Jakie niespodzianki przyniesie im to cudowne uczucie? Czy ich świat zacznie błyszczeć niczym miliony gwiazd? Link do Odcinków (1/1)
  1 point
×
×
 • Create New...