Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 10/08/2019 in all areas

 1. 2 points
  Co byś zrobił gdyby dziewczyna, którą lubisz, wyznała ci swoją miłość? A co jeśli to nie byłaby tylko jedna dziewczyna? Senpai, którą kocha cała szkoła oraz twoja energiczna i wesoła przyjaciółka z dzieciństwa. Zakładam, że oszalałbyś ze szczęścia. Ale, co jeśli w treści tego wyznania znajdowałby się pewien niespodziewany problem? Link do Odcinków (2/12)
 2. 2 points
  Czekaliście na coś nowego ? Jeśli tak to jest oto mała zapowiedź czegoś co pojawi się dzisiaj lub jutro na moim kanale youtube
 3. 1 point
  Siedemnastoletni Hajime Nagumo to przeciętny otaku. Jednak jego proste życie, nagle zostaje odwrócone do góry nogami, kiedy wraz z resztą swojej klasy zostaje przywołany do świata fantasy! Wszyscy są traktowani jak bohaterowie i mają za zadanie ocalenie rodzaju ludzkiego przed całkowitym wyginięciem. Ale to, co powinno być mokrym marzeniem otaku szybko zmienia się w koszmar Hajime. Podczas gdy reszta jego klasy jest pobłogosławiona boskimi mocami, moc Hajime to Synergia, jest uważana za umiejętność rzemieślników i pozwala tylko na transmutację. Zdezorientowany i prześladowany przez kolegów z klasy, wkrótce wpada w rozpacz. Czy uda mu się przetrwać w tym niebezpiecznym świecie potworów i demonów, mając tylko doskonały poziom siły kowalskiej? Link do Odcinków (12/13)
 4. 1 point
  Wydano odcinek drugi zapraszam na seans 🙂
 5. 1 point
  Podczas dzisiejszej przerwy: Zaktualizowaliśmy certyfikat SSL dla bezpieczeństwa naszych użytkowników. Dodaliśmy tworzenie automatycznego backupu forum. Zaktualizowaliśmy oprogramowanie forum. Zaktualizowaliśmy oprogramowanie wtyczek. Dodaliśmy wtyczkę z dotacjami (będzie w prawym rogu strony jak uzyskamy akceptację (obecnie niewidoczna dla użytkowników)). Dodaliśmy graficzne szablony moderacyjne wykonane przez @Segan Skasowaliśmy część menu po prawej stronie. Poprawiliśmy uprawnienia rangi VIP. Skasowaliśmy tymczasowy dział do zgłaszania błędów na forum. Skasowaliśmy zbędne udostępnianie tematów na części mediów społecznościowych. Poprawiliśmy formularz kontaktowy. Kilka drobnych poprawek. Na dniach planujemy dodać logowanie za pomocą FB / Google (o ile się uda).
 6. 1 point
  W dniu 11.10.2019r. w godzinach 21:00-23:00 na forum odbędzie się przerwa techniczna która wprowadzi kilka zmian. Podczas przerwy strona będzie niedostępna. Zmiany zostaną opisane w osobnym temacie. Za utrudnienia przepraszamy.
 7. 1 point
  Napisy mogą być aktualnie w takiej formie jak aktualnie jest dodany odcinek lub w takiej: Niestety na obecną chwilę nie mam możliwości wykombinowania czegoś innego. Dzisiaj siedziałem nad tym ponad 4h i nic niw udało mi się wykombinować z moimi obecnymi możliwościami. Nie wiem dlaczego te napisy tak wyglądają ponieważ w odtwarzaczu VLC działają normalnie i nic nie ucina. Po renderowaniu filmu robi się takie coś na to nic nie poradzę.
 8. 1 point
  Nie mam aż takiej wiedzy aby synchronizować napisy z anime zwłaszcza jak jest ich po 1k linii. Więc ta synchronizacja na obecną chwilę idzie na drugi plan. Ale zobaczę co da się zrobić na poprawionym odcinku.
×
×
 • Create New...