Jump to content

Projekt SAO INFO (nowe) -> LINK!

Rekrutacja na Pomocnika AnimeNi -> LINK!

Star Of Kirito

Administrators
 • Content Count

  397
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  39

Star Of Kirito last won the day on November 17

Star Of Kirito had the most liked content!

Community Reputation

133 Excellent

About Star Of Kirito

 • Birthday 09/29/1991

Personal Information

Recent Profile Visitors

846 profile views
 1. Fabuła opowiada losy kilku nastolatków, którzy zbliżają się do zakończenia 3. klasy liceum. Prowadzą monotonne życie, ale tę monotonię przerywa powrót ich dawnego znajomego Eity Izumiego, który przed 4 laty przeniósł się do innego miasta. Izumi postanawia sprawić, aby jego dawnych znajomych znowu łączyły silne więzi. Tłumaczenie: @CherryS Link do Odcinków (1/12)
 2. Okres pobytu w szkole średniej bogaty jest w wiele spotkań towarzyskich i przeróżnych wydarzeń kulturalnych i sportowych. Niektórzy z pewnością pokuszą się o stwierdzenie, że grzechem jest nie korzystać z tego, co ten czas nam oferuje! Jednak nie wszyscy podchodzą do sprawy równie entuzjastycznie: taką wycofaną z licealnego życia osobą jest właśnie protagonista serii, Hotarou Oreki, który już na początku seansu wyjawia nam swoje motto: "Jeśli nie muszę czegoś robić, nie robię. Jeśli muszę coś zrobić, robię to szybko." Nietrudno się domyślić, że młodzieniec tak uparcie kultywujący swoje przekonania będzie stronił od wszelkiej, zbędnej jego zdaniem, aktywności - z jakiego więc powodu postanawia dołączyć do klubu literackiego, który - notabene - miał zostać rozwiązany z powodu braku członków? To nie wszystkie pytania, które przychodzą widzowi na myśl - po dotarciu do pokoju klubowego nasz bohater przekręca klucz i okazuje się, że w sali zamknięta jest dziewczyna. Kto ją zamknął i dlaczego? Co ona tutaj robi? Czyżby jednak klub miał jakiegoś nowego członka poza Orekim?
 3. Pół roku temu, czworo członków klubu literackiego i siostrzenica ich nauczycielki - opiekunki klubu, zostali obdarzeni nadprzyrodzonymi mocami. Chłopak, Ando Jurai, uzyskał zdolność czarnego płomienia. Dziewczyny dostały wiele potężnych umiejętności: Tomoyo może spowolnić, przyspieszyć oraz zatrzymać czas. Hatoko może kontrolować pięć żywiołów (ziemię, wodę, ogień, wiatr i światło). Mała Chifuyu posiadła moc tworzenia. Sayumi potrafi przywracać do pierwotnego stanu. Jednak mimo otrzymania mocy nic nie zmieniło się w ich życiu codziennym. Dlaczego dostali super moce? I czy faktycznie wraz z mocami ich życie nabierze bardziej fantastycznego wymiaru?
 4. Karen Kohiruimaki jest bardzo wysoka jak na japońskie standardy (tym bardziej że jest dziewczyną), bo mierzy aż 183cm – ma z tego powodu kompleksy. Z powodu wzrostu bohaterka nie radzi sobie najlepiej w kontaktach z ludźmi. Postanawia więc zagrać w grę Gun Gale Online, gdzie tworzy awatar będący jej przeciwieństwem – 150 centymetrową Llenn, na dodatek ubierającą się w dziewczęcy, różowy strój. Pewnego dnia w wirtualnej rzeczywistości spotyka piękną Pitohui, która zmusza ją do wzięcia udziału w „Squad Jam” – odpowiedniku „Bullet of Bullets”, tyle że w formie Battle Royale.
 5. Tytuł skupia się na Nakano - pracowniku wyzyskującej "czarnej" firmy, który pewnego dnia, po powrocie do domu, zastaje tam lisiego ducha o imieniu Senko. Jak się okazuje, duch mimo wyglądu młodej dziewczyny... ma 800 lat! A jej misją jest łagodzenie ciemności nękającej ludzkość! Tak się zaczyna nowe życie Nakano... pełne tej lisiej dziewczyny wprowadzające do jego życia ciepło i... puszystość!
 6. Przystojny, inteligentny i wysportowany Masamune Makabe zdaje się mieć całkiem niezły start w swoim nowym liceum. Popularny, lecz nieco narcystyczny chłopak nie myśli jednak zupełnie o swoim uczniowskim życiu, gdyż zajęty jest narastającą w nim przez dłuższy czas żądzą zemsty. Przed laty, gdy Makabe był małym chłopcem z nadwagą, dotknął go najgorszy możliwy scenariusz – nękanie. Osobami dręczącymi go były dzieci oraz niejaka Aki Adagaki, pochodząca z dobrej rodziny piękność. Choć dużo czasu minęło i wiele wody upłynęło, a sam Masamune bardzo się zmienił, zrobił to tylko w celu zemsty. Tak oto główny bohater przekracza progi szkoły, do której uczęszcza obiekt jego nienawiści, i zupełnie nierozpoznany stara się o względy dziewczyny… aby później połamać jej uczucia na kawałeczki.
 7. Historia zaczyna się, gdy potężny czarodziej i mędrzec, który wielokrotnie ratował swój świat przed katastrofami, natrafia na noworodka, którego adoptuje i nadaje mu imię Shin. Dziecko owo jest tak naprawdę reinkarnacją chłopaka, który zginął w wypadku w naszym świecie. Pustelnik wychowuje Shina z dala od społeczeństwa i wtajemnicza go w arkana magii. Gdy po ukończeniu 15 lat chłopak opuszcza dom rodzinny i wyrusza we własną podróż, staruszek przypomina sobie, że zapomniał go nauczyć zdrowego rozsądku oraz zasad panujących w owym świecie. Tak oto Shin trafia do stolicy Królestwa Earlshide, by zapisać się do akademii magii.
 8. Rekrutacja na Pomocnika AnimeNi forum jest aktualnie: Otwarta. Skończone 16 lat. Sprawny mikrofon oraz TeamSpeak3 lub Discord. Możliwość łatwego kontaktu (najlepiej FB). Minimum 1h dziennie na zbieranie informacji Minimum 20 postów na forum. Możliwość pracy jako Pomocnik w zespole AnimeNi. Po przejściu okresu próbnego wynagrodzenie. W przyszłości możliwość awansu na wyższa rangę. Specjalna ranga na forum - Pomocnik AnimeNi . Specjalna ranga na Discord - Pomocnik AnimeNi . Możliwość szybkiego kontaktu z administracją. Rekrutacja jest otwarta do czasu aż Administrator nie uzna, że liczba pomocników jest odpowiednia. Pomocnicy mogą zostać wybrani w różnych odstępach czasu zależnie od tego czy ktoś nam się spodoba. Nie ma wzoru podania - uwzględnijcie w nim takie informacje jak Doświadczenie, Wiek czy Coś o Sobie . Podania składamy w dziale: Rekrutacje AnimeNi --> Pomocnik AnimeNi --> Twój temat z nickiem w tytule. Przykładowe obowiązki Pomocnika wymienione są w tym temacie.
 9. Już w ten weekend na forum, TS3 i Discord pojawi się nowa ranga "Pomocnik AnimeNi". Członkowie tej rangi nie będą traktowani jako "Administracja" ale będą mieli z mną lepszy kontakt. Jakie obowiązki czekają na chętnych na to stanowisko: Informowanie na Discord / FB o nowych odcinkach Aktualizowanie listy projektów Pomoc w sprawdzaniu błędów w odcinkach Pomoc w ulepszeniu forum Ranga ta będzie na okres "próbny" w przypadku braku chętnych na to stanowisko ranga zostanie wycofana.
 10. Przedstawiamy Wam kolejny projekt, którego się podejmujemy. Tym razem jest to Just Because! serię przetłumaczy dla Was @CherryS Just Because! jest specyficznym anime gdzie występuje duża ilość SMS'ów. W związku z tym wszystkie SMS'y będą lektorowane a błędy z opóźnieniami nie będą poprawiane. Dołożymy wszelkich starań aby te opóźnienia nie były tak duże. Pierwszy odcinek jeszcze w tym tygodniu. Fabuła opowiada losy kilku nastolatków, którzy zbliżają się do zakończenia 3. klasy liceum. Prowadzą monotonne życie, ale tę monotonię przerywa powrót ich dawnego znajomego Eity Izumiego, który przed 4 laty przeniósł się do innego miasta. Izumi postanawia sprawić, aby jego dawnych znajomych znowu łączyły silne więzi.
×
×
 • Create New...