Jump to content

Star Of Kirito

 Administrators
 • Content Count

  1,792
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  257

Star Of Kirito last won the day on September 27

Star Of Kirito had the most liked content!

Community Reputation

1,406 Excellent

About Star Of Kirito

 • Birthday 09/29/1991

Personal Information

Recent Profile Visitors

4,053 profile views
 1. Dotychczas w naszych odcinkach było logo w prawym górnym rogu przez cały odcinek. Dziś KamiTet z grupy Shisha przygotował dla nas nową wersję, która będzie się pojawiać w losowych momentach odcinka na 5 sekund. Odcinki kalendarzowe mam gotowe z wyprzedzeniem i logo pojawi się dopiero w Senki Zesshou Symphogear XV. Przygotowałem dla Was przykład jak to będzie wyglądać. Nowy projekt2.mp4
 2. jest do s3 też nawet masz na swoim SS
 3. @CherryS chce mnie zabić za danie mu tej serii do tłumaczenia! Ale odcinek trzeci online! Może małe bara bara w schowku?
 4. Link zawiera napisy do 12 odcinków a pozostałe 2 sezony?
 5. Kolejna seria zakończona! Trzeci sezon w 2021 roku!
 6. Tytuł anime oraz numer odcinka do poprawy w temacie. Napisanie w treści rodzaj błędu oraz przybliżony czas jego występowania. Błędy w Anime będą poprawiane w wolnym czasie @Star Of Kirito. Nie ma konkretnej daty poprawienia błędów lektora ("Projekty Aktywne" oraz "Nadchodzące Projekty" mają priorytet). Wszelkiego rodzaju literówki będą oczywiście poprawiane, O ILE ich ilość będzie rujnować całkowicie odcinki. Błędy natury technicznej takie jak: Problemy z synchronizacją napisów. Zła ścieżka dźwiękowa.
 7. Napisy możecie znaleźć na stronie Nie ma konkretnego wzoru pisania propozycji. Waszym zadaniem jest napisać ładny i estetyczny temat, aby zachęcić mnie do lektorowania danego anime. Jedyne co musicie zamieścić to następujące informacje:
 8. Czas na ostatni odcinek! Ale to nie koniec będzie drugi sezon, który też zrobimy! Data premiery nie jest jeszcze znana!
 9. Nadszedł ten czas... Królowa czy się przebudzi? Odcinek 11 online!
×
×
 • Create New...