Jump to content

Star Of Kirito

Administrators
 • Content Count

  507
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  60

Star Of Kirito last won the day on December 9

Star Of Kirito had the most liked content!

Community Reputation

199 Excellent

About Star Of Kirito

 • Birthday 09/29/1991

Personal Information

Recent Profile Visitors

1,091 profile views
 1. Powracamy oto i do tego projektu Odcinek drugi już online doczekaliście się
 2. Jak pewnie wiecie są małe problemy z projektem Hyouka chodzi tu o błędy w synchronizacji oraz napisach. Anime jest w pełni gotowe do publikacji jednak odnośnie tego mam ważną informacje. Projekt Hyouka nie otrzyma wsparcia jeżeli chodzi o poprawy błędów więc proszę ich nie zgłaszać. Spowodowane jest to dużym wkładem czasu w ten projekt i mogę się nie wyrobić z czasem na inne projekty. Czasem tak bywa, że jest jakaś "czarna owca" a w naszym przypadku jest to Hyouka. Mimo wszystko mam nadzieje, że dzięki moim staraniom tych błędów nie będzie. Za ewentualne błędy w anime przepraszam.
 3. Pisałem już nie raz nie interesuje mnie, że już coś jest zrobione. Ja robię to co chce rozpatruje Wasze propozycje. Z racji, że dziś jestem już lekko zdenerwowany sytuacją SAO podkreślę to tym zdaniem "Nie podoba Ci się mój plan idź oglądać do konkurencji."
 4. Nie chciałem ale jednak muszę niniejszym ogłaszam, że do odwołanie projekt Sword Art Online: Alicization - War of Underworld zostaje porzucony. Niestety dalej dostaje od Was pytania typu "kiedy SAO?" "Dlaczego u Ciebie jeszcze nie ma jak u konkurencji jest?" Wyjaśniałem to w temacie up napiszę jeszcze raz. Nie mam zamiaru korzystać z napisów, które były tłumaczone translatorem lub nieudolnie przepisywane przez Tygryspo3. Pisałem już wiele razy odcinek pojawia się tego samego dnia lub następnego jak autor udostępni napisy na stronie http://animesub.info/ To, że projekt został porzucony nie znaczy, że nie wznowie go dy pojawią się napisy. Aktualnie nie pozostaje nam nic innego jak czekać mam nadzieje, że to zrozumiecie.
 5. Lista została zaaktualizowana. Dział propozycji zostawiam otwarty ale Wasze propozycje będę rozpatrywał z opóźnieniem. Kalendarz jest zapchany do czerwca 2020r. w.w. produkcjami.
×
×
 • Create New...