Jump to content

Star Of Kirito

Administrators
 • Content Count

  188
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Star Of Kirito last won the day on October 14

Star Of Kirito had the most liked content!

Community Reputation

35 Excellent

About Star Of Kirito

 • Birthday 09/29/1991

Personal Information

Recent Profile Visitors

553 profile views
 1. Ostatni odcinek wydany 🙂 Projekt uważam za zakończony a tu SS na zachętę oglądania ostatniego odcinka 🙂
 2. Ishida Shouya za młodych czasów gnębił głuchą dziewczynę, Nishimiyę Shouko oraz niszczył jej aparaty słuchowe. Z początku dziewczyna to znosiła, lecz po wypadku Nishimiya Shouko przenosi się do innej szkoły. Dawni koledzy Ishidy odchodzą od niego i staje się samotny. Pewnego razu Ishida Shouya zapisuje się na kursy języka migowego, po czym spotyka Nishimiyę. Po pewnym czasie spotykania się, zaprzyjaźnili się. Anime okazuje wiele smutnych wydarzeń oraz wypadków. Głównym celem anime jest ukazanie drogi Ishidy do wyjścia na prostą. Link do Filmu (1/1)
 3. I tak oto kolejna seria została zakończona 🙂 Wszystkie odcinki już online zapraszam na seans i projekty uważam za zakończony.
 4. Podczas dzisiejszej przerwy: Zaktualizowaliśmy certyfikat SSL dla bezpieczeństwa naszych użytkowników. Dodaliśmy tworzenie automatycznego backupu forum. Zaktualizowaliśmy oprogramowanie forum. Zaktualizowaliśmy oprogramowanie wtyczek. Dodaliśmy wtyczkę z dotacjami (będzie w prawym rogu strony jak uzyskamy akceptację (obecnie niewidoczna dla użytkowników)). Dodaliśmy graficzne szablony moderacyjne wykonane przez @Segan Skasowaliśmy część menu po prawej stronie. Poprawiliśmy uprawnienia rangi VIP. Skasowaliśmy tymczasowy dział do zgłaszania błędów na forum. Skasowaliśmy zbędne udostępnianie tematów na części mediów społecznościowych. Poprawiliśmy formularz kontaktowy. Kilka drobnych poprawek. Na dniach planujemy dodać logowanie za pomocą FB / Google (o ile się uda).
 5. W dniu 11.10.2019r. w godzinach 21:00-23:00 na forum odbędzie się przerwa techniczna która wprowadzi kilka zmian. Podczas przerwy strona będzie niedostępna. Zmiany zostaną opisane w osobnym temacie. Za utrudnienia przepraszamy.
 6. Obecnie napisy zostaną w takiej formie jak na filmie. Aktualnie nie mam możliwości i czasu aby zająć się dodawaniem napisów.
 7. Napisy mogą być aktualnie w takiej formie jak aktualnie jest dodany odcinek lub w takiej: Niestety na obecną chwilę nie mam możliwości wykombinowania czegoś innego. Dzisiaj siedziałem nad tym ponad 4h i nic niw udało mi się wykombinować z moimi obecnymi możliwościami. Nie wiem dlaczego te napisy tak wyglądają ponieważ w odtwarzaczu VLC działają normalnie i nic nie ucina. Po renderowaniu filmu robi się takie coś na to nic nie poradzę.
 8. Z napisami zobaczę co da się zrobić. Reszta poprawiona.
 9. Nie mam aż takiej wiedzy aby synchronizować napisy z anime zwłaszcza jak jest ich po 1k linii. Więc ta synchronizacja na obecną chwilę idzie na drugi plan. Ale zobaczę co da się zrobić na poprawionym odcinku.
 10. Jest to kontynuacja wydarzeń z poprzedniego sezonu Sword Art Online Alicization Link do Odcinków (01/24 + Special)
 11. Odcinek pierwszy już online zapraszam na seans 🙂
 12. W dniu dzisiejszym (08.10.2019r.) w godzinach wieczornych zostanie opublikowany pierwszy odcinek nowej serii Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo Jest to również test dodania napisów do naszych produkcji będę wdzięczny za Wasze opinie co o tym myślicie.
×
×
 • Create New...