Jump to content

alik1nl

 VIP
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Excellent

2 Followers

About alik1nl

Recent Profile Visitors

1,331 profile views
 1. Rozumiem sytuacje dla mnie nie ma problemu, nie musi być kalendarza. Najważniejsze że wszystkie anime które były zaplanowane będą lektorowane.
 2. Bardzo fajny filmik bardzo mi się podoba, muzyka bardzo dobra. A jak chodzi o anime to wiadomo, że każde anime ma różną grafikę i obraz może być nie najlepszy.
 3. Bardzo lubię to anime , a najbardziej głównych bohaterów . Narumi i Hirotaka niby już dorośli ludzie , a ich zainteresowania się nic nie zmieniły ona nadal lubi anime i nawet bardziej niż wcześniej , a on to zapalony gracz który potrafi grać do upadłego .
 4. Uwielbiam to anime najlepsza jest ich zamiana i ich reakcja tuż po niej . ?
 5. To jest trochę taka mieszanka , romansu komedii i trochę dramatu .
 6. Golden Time to świetny romans bardzo mi się podobał .
 7. W takim razie zostaje mi tylko czekać jaka będzie ich odpowiedz na ten temat .
 8. Pierwszy odcinek zapowiada się ciekawie , mam nadzieję że następne odcinki jeszcze bardziej mnie zainteresują .
 9. Bardzo lubię to anime i fabułę na której jest oparta ta historia . Dziewczyna która ma 17 lat jako dziecko została opuszczona przez matkę i po tym zdarzeniu zamknęła się na wszystkich oprócz swojej ukochanej Babci która daje jej duże wsparcie . I koniec końców Babcia postanawia wysłać Hitomi w przeszłość gdy sama miała 17 lat , by pomóc jej wyjść z tej samotności i nauczyć ją że warta jest tego by mieć przyjaciół oraz się bardziej otworzyć na świat . Piękna historia wiele razy popłakałam się oglądając , a wzruszyła mnie najbardziej przywiązanie i wspieranie Babci do wnuczki .
 10. W końcu nadszedł 3 sezon i pierwszy odcinek . Nie spodziewałam się , że wasza strona będzie tłumaczyć od razu lektorem mówionym . A nie pisanym bardzo mnie to ucieszyło już byłam przygotowana na lektor pisany . Więc to dla mnie bardzo miła niespodzianka . Dziękuje bardzo za to Administracji .
×
×
 • Create New...