Jump to content

Projekt SAO INFO (nowe) -> LINK!

Rekrutacja na Pomocnika AnimeNi -> LINK!

Sign in to follow this  
Star Of Kirito

Sword Art Online: Alicization - War of Underworld

Recommended Posts

Od pewnego czasu dostaje sporo pytań "Kiedy kolejny odcinek SAO?". Nie ukrywam, że już powoli zaczyna mnie to drażnić dlatego wypowiem się w tym temacie i będę do niego odsyłał.

Seria Sword Art Online: Alicization - War of Underworld  aktualnie jest zawieszona z powodu braku napisów, które można pobrać.

Podjąłem też próby kontaktu z znajomymi, którzy mogliby się podjąć tłumaczenia za odpowiednia opłatą i czekam na odpowiedź.

Na chwile obecną nie pozostaje nam nic innego jak czekać a Wasze pytania pod każdym odcinkiem nie ułatwiają tego.

Gdy napisy się pojawią lub ktoś mi przetłumaczy odcinki będą się pojawiać.

• Like 2

W ciągu ostatnich kilku dni dostaje PW "Dlaczego u mnie jeszcze nie ma kolejnego odcinka SAO a u tsss już jest?"

Przyszedł czas abym i na to odpowiedział.

Również miałem okazje przyjąć napisy do tego odcinka ale po tym jak je sprawdziłem miałem wrażenie, że autor napisów użył "translatora" lub przepisał je z odcinka online, ale to nie koniec. Po analizie napisów wychwyciłem tyle błędów, że nie chciało mi się tego poprawiać.

W związku z tym do momentu pojawienia się normalnych napisów (najlepiej autorstwa KamiTet'a) nie będzie odcinków SAO.

Musicie mi wybaczyć ale na to nic nie poradzę nie mam zamiaru przyjmować napisów, które ktoś potraktował translatorem (są to moje przypuszczenia).

• Like 2

To faktycznie nie ma sensu , jak jest tyle błędów szkoda czasu i nerwów przy poprawianiu .