Jump to content
Sign in to follow this  
Star Of Kirito

Dział błędów

Zostawiamy?  

9 members have voted

1. 1. Zostawiamy?

• Tak
      5
    • Nie
      4

Recommended Posts

Od początku forum tylko @Segan zgłasza błędy w odcinkach. W związku z tym z GELLO uważamy, że te błędy Wam nie przeszkadzają lub nie chcecie ich zgłaszać aby lepiej się oglądało odcinek.

I tu moje pytanie do Was zostawiamy ten dział czy kasujemy i będę poprawiał tylko "krytyczne" błędy o ile się takie pojawią.

Temat zostawiam też do dalszej dyskusji.

Uważam że dział powinien zostać. Nie wyobrażam sobie zgłaszania błędów w prywatnych wiadomościach do @Star Of Kirito. Ten dział i panujące w nim zasady ułatwiają zgłaszanie błędów.

Zdaję sobie sprawę że kompleksowe analizowanie całego odcinka jest czasochłonne. Nie raz zdarza mi się po kilkanaście razy przesłuchiwać daną wypowiedź by upewnić się że to co słyszę jest błędem.
Sporo czasu schodzi też na takie opisanie zgłaszanych błędów by osoba poprawiająca wiedziała o co chodzi. Ze swojej strony myślę że pewnym ułatwieniem było by zgłaszanie błędów na raty. Ktoś ogląda anime, wyłapie błąd to oznacza w wątku tylko ten błąd i podaje że nie wyłapał innych problemów w takim a takim przedziale czasowym. Ktoś inny wyłapie błąd w innym fragmencie i też oznaczy że od tego do tego miejsca jest OK. A ja w wolnej chwili obejrzę odcinek i sprawdzę całość wprowadzając drobne poprawki nie tracąc czasu na zgłaszanie wszystkich błędów.

• Like 1

Ja bym prosiła , żeby poprawiać te błędy można zawsze z osobami porozmawiać może znajdzie się więcej osób . Które zaczną współpracować , ja też spróbuje jakoś bardziej się w to zaangażować . Jak będziecie chcieli , nie wiem czy moja pomoc się przyda ale jak nie spróbuje to nie będę wiedzieć . Zależy mi na tym by były poprawione błędy , ponieważ ja chcę oglądać anime przez waszą stronę . A nie szukać na innych stronach .

22 minuty temu, alik1nl napisał:

... ja też spróbuje jakoś bardziej się w to zaangażować . Jak będziecie chcieli , nie wiem czy moja pomoc się przyda ale jak nie spróbuje to nie będę wiedzieć .

Puki co, dział z błędami jest otwarty. Więc bez pytania o czyjekolwiek pozwolenie, śmiało możesz zgłaszać wszystkie wyłapane błędy według zamieszczonego tam "Wzoru Zgłaszania Błędów". Jeśli coś będzie niejasne możesz zerknąć do dowolnego z moich zgłoszeń by wiedzieć jak to ma wyglądać. W razie jakiś jeszcze wątpliwości pytaj śmiało.

• Thanks 1

Dział błędów został wyczyszczony a archiwum tymczasowo niedostępne dla użytkowników.

Aktualnie dział zostanie do końca miesiąca. Jeżeli jednak w nim nic się nie zmieni i sam @Segan będzie zgłaszał wtedy go zamknę.

Jest to tymczasowe rozwiązanie, które zatwierdziłem wraz z GELLO zobaczymy jaka będzie aktywność użytkowników.

Temat mimo to zostawiam do dalszej dyskusji.

• Thanks 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...