Skocz do zawartości
Wiadomości AnimeNi
  • Rekrutacja na Tłumacza, Korektora, Uploadera, Pomocnika, Redakotra OTWARTA! Zapraszamy do składania podań! (KLIK)
  • Lista Projektów AnimeNi (KLIK)

Rekomendowane odpowiedzi

• Administrator
    Właściciel

Ta historia zaczyna się kiedy główny bohater, Nasa Yuzaki, spotyka na ulicy dziewczynę, w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Jednak gdy wyznaje jej swoje uczucia i zaprasza na randkę, bohaterka ma na to nietypową odpowiedź – pójdzie, po tym jak zostaną małżeństwem. Niestety od tego spotkania mija wiele lat zanim ponownie ją spotyka… i to na progu swojego mieszkania, mówiącą do niego “mężu”. Jak będzie wyglądać życie tego nietypowego małżeństwa?

Odcinek 01                                                                  Odcinek 07

Odcinek 02                                                                  Odcinek 08

Odcinek 03                                                                  Odcinek 09

Odcinek 04                                                                   Odcinek 10

Odcinek 05                                                                   Odcinek 11

Odcinek 06                                                                   Odcinek 12

• Like 2
    Odnośnik do odpowiedzi
    • 4 tygodnie później...

Może to coś pomoże:

https://anime-odcinki.pl/anime/tonikaku-kawaii/8

Od tego miejsca dostępne są wszystkie kolejne brakujące tłumaczenia (odcinki od 8 do 12, bez 12,5), ale nie wiem, czy jest możliwe pobranie samych napisów. Napisy w załączonych materiałach video wydają się wtopione.

Odnośnik do odpowiedzi
    • Administrator
    Właściciel
    W dniu 15.01.2021 o 02:57, AvE_Sarmat napisał:

kiedy następne odcinki no trochę już minęło 

Wiem, że czekacie niestety shisha zawiesiła serię. Ktoś od nich może to skończy.

Jednak jako grupa postanowiliśmy dla Was przetłumaczyć całą serię. Wydamy z napisami wszystkie odcinki i lektora też dokończymy. Zatem proszę uzbroić się w cierpliwość.

8 godzin temu, Rutus napisał:

Może to coś pomoże:

https://anime-odcinki.pl/anime/tonikaku-kawaii/8

Od tego miejsca dostępne są wszystkie kolejne brakujące tłumaczenia (odcinki od 8 do 12, bez 12,5), ale nie wiem, czy jest możliwe pobranie samych napisów. Napisy w załączonych materiałach video wydają się wtopione.

Z wtopionymi nic nie zrobimy.

• Thanks 1
    Odnośnik do odpowiedzi

Ale mogą pomóc, np. można prowadzić dzięki nim kontrolę tłumaczenia, mogą być użyte jako wspomagacze lub można ewentualnie niektóre frazy po prostu przepisać - być może to ułatwi lub przyspieszy proces tłumaczenia. Rzucam propozycje może nieco chaotycznie, gdyż nie znam szczegółów.

Odnośnik do odpowiedzi
    • Administrator
    Właściciel
    43 minuty temu, Rutus napisał:

Ale mogą pomóc, np. można prowadzić dzięki nim kontrolę tłumaczenia, mogą być użyte jako wspomagacze lub można ewentualnie niektóre frazy po prostu przepisać - być może to ułatwi lub przyspieszy proces tłumaczenia. Rzucam propozycje może nieco chaotycznie, gdyż nie znam szczegółów.

Nie będziemy "przepisywać" musicie uzbroić się w cierpliwość i czekać na odcinki.

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, rozumiem.

Jeśli moje uwagi zostały zrozumiane jako popędzanie to przepraszam. Nie miałem zamiaru naciskać. Czekam więc cierpliwie.

Chciałbym tylko dodać, że jestem wdzięczny, że ktoś robi tak wspaniałą robotę w obszarze, gdzie dystrybutorzy całkowicie olali odbiorców.

Odnośnik do odpowiedzi
    • Administrator
    Właściciel

Wydani dziewiąty odcinek! Miłego seansu wiem, że czekaliście!

Spoiler

SubsPlease_Tonikaku_Kawaii_-_09_1080p_86

• Like 1
    • Thanks 1
    Odnośnik do odpowiedzi
    • Administrator
    Właściciel

Szybki reupload na poprawną wersje. Za problemy przepraszamy.

Spoiler

tonikawa09.png

• Like 1
    • Thanks 2
    Odnośnik do odpowiedzi