Jump to content
GELLO

Aplikacja Do AnimeNi

Chcesz aplikację dedykowaną naszej stronie ?  

20 members have voted

1. 1. Chcesz aplikację dedykowaną naszej stronie ?

• TAK ! Chce dowalić GELLO jak najwięcej roboty aby nie miał czasu się opierdalać !
      19
    • NIE ! Mam już listę anime gdzie indziej, a powiadomienia wkurzyałyby mnie tylko !
      1

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Niedawno naszła mnie myśl abym spróbował zrobić dedykowaną aplikację dla naszej strony.

Aktualnie studiuję informatykę/programowanie więc niedługo będę mieć umiejętności do tworzenia aplikacji na telefon.

Miała by ona 2 główne funkcje:

----------------------------------------------------------------- I ----------------------------------------------------------------

Otrzymywalibyście powiadomienia o najnowszych odcinkach anime z lektorem, nightcorów, które zabierałyby was bezpośrednio do filmu na CDA lub YT

( lub tu na naszą stronę gdzie znajdowałby się link ) 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------- I I---------------------------------------------------------------

Moglibyście tworzyć własne listy anime "Do obejrzenia" / " Obejrzane " / " Propozycje do lektorowania ", z aktualnie zlektorowanych serii oraz swojego własnego wyboru

( możliwość dodawania zdjęcia obok tytułu ) 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Swoją opinię możecie wyrazić oddając głos w ankiecie powyżej lub w komentarzu pod postem 😉

GELLO

• Like 6

Witam mam propozycji na temat apk żeby dodać możliwość logowania się na swojej konto i możliwość pisania z osobami na chatbox i wiele innych ale na razie tyle