Skocz do zawartości
Wiadomości AnimeNi
  • Rekrutacja na Tłumacza, Korektora, Uploadera, Pomocnika, Redakotra OTWARTA! Zapraszamy do składania podań! (KLIK)
  • Lista Projektów AnimeNi (KLIK)

Rekomendowane odpowiedzi

• Administrator
    Właściciel

Fabuła skupia się na Noir’ze – synu drobnego arystokraty, który nie ma szczęścia w poszukiwaniu pracy. Jednakże nasz bohater posiada wyjątkowo rzadką magiczną umiejętność: może konsultować się z wielkim mędrcem, jednakże sprawia mu ona straszne bóle głowy. Nie wiedząc co począć, kontaktuje się z nim i otrzymuje radę – skierować się do tajnego lochu. Co tam czeka na naszego bohatera?

Link do Odcinków (08/12)

• Like 5
    Odnośnik do odpowiedzi
    • Administrator
    Właściciel

Wydano pierwszy odcinek, miłego seansu!

Spoiler

1901754662_oredake01.thumb.png.cc40e0c9a98f826e6fb33e80307ceba5.png

• Like 3
    Odnośnik do odpowiedzi
    • Administrator
    Właściciel

Na rejonie pojawił się czwarty odcinek! Ale piękny harem.

Spoiler

ore_dake_04.png

• Like 2
    • Thanks 1
    Odnośnik do odpowiedzi
    • Administrator
    Właściciel

Na haremik nadszedł czas! Ja też chce taki harem ktoś mi załatwi? Odcinek piąty wydany, miłego seansu!

Spoiler

ore_dake_05.png

• Like 2
    Odnośnik do odpowiedzi
    • Administrator
    Właściciel

Odcinek szósty wydany, miłego seansu!

Spoiler

ore_dake_06.png

• Like 2
    • Thanks 1
    Odnośnik do odpowiedzi
    • Administrator
    Właściciel

Numer osiem wydany, miłego seansu!

Spoiler

ore_dake_08.png

• Like 2
    • Thanks 1
    Odnośnik do odpowiedzi

Ogłoszenie techniczne.

Pod tym linkiem znajduje się odcinek 7 tego serialu z wykonaną korektą stylistyczną mojego autorstwa. Dzięki uprzejmości i wydatnej pomocy Raczka Miku mogę go tu przedstawić do oceny.

Proszę wszystkich chętnych o dokładne porównanie lektorowania wersji standardowej i zaprezentowanej przeze mnie wersji skorygowanej i zamieszczenie tu wszystkich swoich uwag dotyczących tej wersji. Mile widziane są wszelkie merytoryczne uwagi krytyczne, jednakże proszę o powstrzymanie się od pustego krytykanctwa. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania czy wątpliwości. Jeśli moja praca jako korektora stylistycznego zostanie zaakceptowana przez większość użytkowników, będę wykonywał takie kontrole w większości emitowanego materiału.

Miłego oglądania.

P.S. Jeśli ogłoszenie to zostało zamieszczone w niewłaściwym miejscu, poproszę osobę władną do takich działań o przeniesienie jej w odpowiednie miejsce.

• Confused 1
    Odnośnik do odpowiedzi