Jump to content
Sign in to follow this  
Star Of Kirito

Porzucenie Projektu Sword Art Online: Alicization - War of Underworld

Recommended Posts

Nie chciałem ale jednak muszę niniejszym ogłaszam, że do odwołanie projekt Sword Art Online: Alicization - War of Underworld zostaje porzucony.

Niestety dalej dostaje od Was pytania typu "kiedy SAO?" "Dlaczego u Ciebie jeszcze nie ma jak u konkurencji jest?"

Wyjaśniałem to w temacie up napiszę jeszcze raz. Nie mam zamiaru korzystać z napisów, które były tłumaczone translatorem lub nieudolnie przepisywane przez Tygryspo3.

Pisałem już wiele razy odcinek pojawia się tego samego dnia lub następnego jak autor udostępni napisy na stronie http://animesub.info/

To, że projekt został porzucony nie znaczy, że nie wznowie go dy pojawią się napisy.

Aktualnie nie pozostaje nam nic innego jak czekać mam nadzieje, że to zrozumiecie.

• Like 1

Wolę poczekać i cieszyć się wzorcową jakością. Mam nadzieję że mimo wszystko nie będzie trzeba długo czekać.

39 minut temu, Segan napisał:

Wolę poczekać i cieszyć się wzorcową jakością. Mam nadzieję że mimo wszystko nie będzie trzeba długo czekać.

Zgaszam się z tobą segan  🙂 

• Like 1

Godzinę temu, Segan napisał:

Nie sądzę iż czekasz na odc tylko a błędy które tak lubisz 🤣🤣

20 minut temu, Sakuta Azusagawa napisał:

Nie sądzę iż czekasz na odc tylko a błędy które tak lubisz 🤣🤣

Błędy zdarzają się zawsze. Różnica w tym przypadku polega na poprawianiu tego, co zrobione jest dobrze ale wkradł się błąd, zamiast poprawiać coś co z góry dobrze zrobionym nie jest. Szkoda tracić czas na coś zrobionego byle jak. Inna kwestia że kiedyś zgłaszałem też błędy "konkurencji" (jak to @Star Of Kirito określił) to mnie zbywali albo odpisywali że nie zamierzają poprawiać, co dodatkowo w moim przekonaniu świadczy o ich podejściu do swoich produkcji.

Edited by Segan
Drobna poprawka.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...