Jump to content

[shisha] Golden Kamuy S3 (7/12)

Recommended Posts

bx110355-yXOXm5tr8kgr.png.31c568370d800fcd45e6a120420ee917.png

Golden Kamuy III

Tłumaczenie: Kamiyan3991
Korekta: Shirin Shenn
TS: Tecik

Dane techniczne:
Wideo: 1920x1080
Audio: AAC 2.0
Źródło: Crunchyroll                                                                      Czcionki               

Google                                                                                          Napisy                                                                                            CDA

Mux 01                                                                                        Subki 01                                                                                     Hardsub 01
Mux 02                                                                                        Subki 02                                                                                     Hardsub 02
Mux 03                                                                                        Subki 03                                                                                     Hardsub 03
Mux 04                                                                                        Subki 04                                                                                     Hardsub 04
Mux 05                                                                                        Subki 05                                                                                     Hardsub 05
Mux 06                                                                                        Subki 06                                                                                     Hardsub 06
Mux 07                                                                                        Subki 07                                                                                     Hardsub 07

Edited by Ejeks
  • Like 1

Ta zaczna bajka powróciła nam zaskakująco szybko, bo już na następny dzień. ^
Pierwszy odcinek poszedł gładko i udało mi się od razu przetłumaczyć opening. ^^
Za ekspresowe wydania podziękujcie też Shirin i Tecikowi. ^^^

Gdyby ktoś chciał linka do GDrive, to jest na naszym disie.
Ew. można skorzystać z naszej strony grupowej, która na razie bardziej przypomina archiwum:
KLIK

Hinna, hinna!

Spoiler

Gy1N0hE.thumb.png.fa8d01f21af4307386820230abafa6ff.png

• Like 1
  •  Ejeks changed the title to [shisha] Golden Kamuy S3 (2/12)

Odcinek 2|26 dodany. ^^

PS: przy okazji miło mi ogłosić, że nasz kanał ogłoszeniowy z odcinkami ma już 10 followków.

Spoiler

unknown.png.73bf36581f9fc4268879ab03b697d743.png

A tutaj skrynek do odcinka.

Spoiler

RVxMxDw.thumb.png.e4ddababa7a52cc59246030e689b5f89.png

• Like 1
  •  Ejeks changed the title to [shisha] Golden Kamuy S3 (3/12)

Odcinek 3|27 dodany.

Bardzo ciekawy odcinek. Rozmawiałem już na jego temat z korektą i mam nadzieję na jakieś ciekawe interpretacje na discordzie.
Na samym końcu tej historii miałem już tylko takie "no ja już nie wiem, co jest prawdą".

Scenariusz klasa sama w sobie.
PS: ending przetłumaczony.

Spoiler

KMRW4KU.thumb.png.05d49e3779ebe6751b65f6dd4d3229f3.png

• Like 1
  •  Ejeks changed the title to [shisha] Golden Kamuy S3 (5/12)
  •  Ejeks changed the title to [shisha] Golden Kamuy S3 (6/12)
  •  Ejeks changed the title to [shisha] Golden Kamuy S3 (7/12)