Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta? Odcinek 05

TV Sub Wrzucone 18 lipca, 2021 · ? views · Wrzucone przez Raczka Miku · Serie Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta?

Powiększ
Wyłącz Światło

Pobierz Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta? Odcinek 05, Obejrzyj Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta? Odcinek 05, nie zapomnij zlaikować i udostępnić. Anime Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta? always updated at AnimeNi. Nie zapomnij o innych aktualizacjach anime.

Anime przetłumaczone przez Grupę AnimeNI.
Tłumaczenie: CherryS.
Korekta: Raczka Miku & Pyzia.
Typesetting: Chunchunmaru.

Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta?

And you thought there is never a girl online?, Net Game no Yome wa Onna no Ko ja Nai to Omotta?, NetoYome, ネトゲの嫁は女の子じゃないと思った?
Ocena 6.78
Status: Trwający Studio: Wrzucone: 2016 Czas trwania: 24 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12

Raz nabyte traumy nie odpuszczają człowieka ani na krok. A najbardziej dotkliwe są traumy związane z miłością. Doskonale wie o tym Hideki Nishimura, zapalony gracz komputerowy, który pewnego pięknego dnia wyznał swoje uczucia bliskiej mu osobie z gry, po czym sromotnie się zawiódł. Okazało się, że pod żeńskim awatarem ukrywał się pełnokrwisty facet. Hideki poprzysięga nigdy więcej nie ufać osobom z internetu, jednakże wszystko może ulec zmianie po tym, kiedy zakochuje się w nim Ako Tamaki, dziewczyna zagubiona pomiędzy rzeczywistością i światem wirtualnym. Hidekiemu przypada niepasujące do niego zadanie naprowadzenia Ako na właściwą drogę.

Związane Odcinki

Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta? Odcinek 04

Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: 2 tygodnie temu

Komentarze

Dodaj komentarz