Switch Mode
W dniach od 21 lutego do 23 lutego w godzinach nocnych będą trwać prace techniczne ale zaznaczamy, że prawdopodobnie będą one się też odbywać w środku dnia. W tym czasie strona będzie NIEDOSTĘPNA, czego prosimy nie zgłaszać.
Za wszelkie utrudnienia z góry przepraszamy.

Sousou no Frieren Odcinek 19

TV Sub Dodano 21 stycznia, 2024 · ? views · Dodał Gwiazda · Serie Sousou no Frieren

Powiększ
Wyłącz światło
Pobierz

Pobieraj, oglądaj Sousou no Frieren Odcinek 19 na AnimeNi.pl

Grupa: Demo-Subs
Tłumaczenie: Krecisław
Korekta: Mikacz
Typesetting: ChunChunmaru

Sousou no Frieren

Frieren: Beyond Journey's End, Frieren at the Funeral, 葬送のフリーレン
Ocena 8.99
Status: Emitowany Studio: Rok Wydania: 2023 Czas Trwania: 25 min. odc. Sezon: Typ: TV Napisy: Demo Subs Dyrektor: Casts: , , , , , , ,
Król demonów został pokonany, a zwycięska drużyna bohaterów wraca do domu, zanim się rozpadnie. Cała czwórka — mag Frieren, bohater Himmel, kapłan Heiter i wojownik Eisen — wspominają swoją dziesięcioletnią podróż, gdy nadchodzi moment pożegnania. Ale upływ czasu jest inny dla elfów, dlatego Frieren jest świadkiem, jak jej towarzysze powoli odchodzą jeden po drugim. Przed śmiercią Heiter narzuca Frieren młodą uczennicę o imieniu Fern. Kierując się pasją elfki do kolekcjonowania niezliczonych magicznych zaklęć, para wyrusza w pozornie bezcelową podróż, odwiedzając ponownie miejsca, które odwiedzili dawni bohaterowie. Podczas podróży Frieren powoli konfrontuje się z żalem z powodu straconych okazji do nawiązania głębszych więzi z nieżyjącymi już towarzyszami.

Powiązane odcinki

Sousou no Frieren Odcinek 18

Dodał: Gwiazda Dodano: 1 miesiąc temu

Sousou no Frieren Odcinek 20

Dodał: Gwiazda Dodano: 3 tygodnie temu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *