Summer Time Rendering Odcinek 09

TV Sub Dodane 16 czerwca, 2022 · ? views · Dodane przez moszter · Serie Summertime Render

Powiększ
Wyłącz Światło
Pobierz

Obejrzyj Summer Time Rendering Odcinek 09, nie zapomnij zlaikować i udostępnić.

Napisy przygotowała: Ichigo-Subs
Tłumaczenie: Wtas
Korekta: Mikacz
Typesetting: ChunChunmaru

Summertime Render

Summer Time Rendering, サマータイムレンダ
Ocena 8.38
Status: Trwający Studio: Dodane: 2022 Czas trwania: 23 min. odcinek Sezon: Typ: TV Odcinki: 25 Dyrektor: Obsada: , , , , , , , , , , ,

Po śmierci rodziców, Shinpei Ajiro zamieszkał z siostrami Kofune, Mio i Ushio. Z czasem wyprowadził się i zamieszkał w Tokio. Powraca on jednak do domu, by odbyć żałobę po śmierci Ushio. Utonęła ona, ratując małą Shiori Kobayakę, lecz siniaki na jej szyi tworzą wątpliwości co do prawdziwej przyczyny jej śmierci. Shinpei uznaje, że musi istnieć inne wyjaśnienie.

Pomiędzy mieszkańcami rodzimej wyspy krążą zjawy. Ostatnią prośbą jednej z nich, widma zmarłej Ushio, jest: „Ocal Mio". Utwierdza to Shinpeia w przekonaniu, że coś jest nie tak, a śmierć siostry stanowi jedynie element większej układanki.

Z pomocą Mio i innych, Shinpei stara się ocalić siebie, rodzinę i znajomych. Jednak w miarę postępów w śledztwie, wizja ta staje się coraz mniej prawdopodobna. Gdy mroczne siły opanowują wyspę, przez ile cierpienia będzie musiał przejść Shinpei, by ocalić wszystkich?

Związane Odcinki

Summer Time Rendering Odcinek 08

Dodane przez: moszter Dodane: 5 miesięcy temu

Komentarze

Dodaj komentarz