Switch Mode
Brak odcinków od StarDust prosimy o zapoznanie się z artykułem (kliknij).
100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru
Ocena 6.50
Zwiastun
Obserwuj
Obserwuje 11 osób

100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru

Oglądaj wszystkie odcinki 100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru
I'm Standing on a Million Lives, I'm standing on 1,000,000 lives., 100万の命の上に俺は立っている
Status: Zakończony Studio: Rok Wydania: 2020 Czas Trwania: 23 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinków: 12 Dodał: StarDust Dodano: Ostatnia aktualizacja:
Oglądaj anime 100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru 1080p 720P 480p 360p

Streszczenie 100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru

Yuusuke Yotsuya zawsze nie lubił Tokio, ale szczególnie nienawidzi ludzi, którzy w nim mieszkają. Woli rozwijać się w wirtualnym świecie, niż próbować dogadać się z otaczającymi go ludźmi. Pod koniec pewnego szkolnego dnia widzi popularnego sportowca Iu Shindou rozmawiającego z Kusue Hakozaki, która spędza mniej czasu w szkole z powodu choroby. Ale kiedy odwraca wzrok od tej dwójki i wraca, wydaje się, że zniknęli.

Chwilę później Yotsuya wchodzi w stan swobodnego spadania, a świat wokół niego zaczyna się zmieniać. Spadając do dużego basenu z wodą, pierwszą rzeczą, którą widzi, gdy odzyskuje zmysły, jest asortyment ogromnych potworów. Wkrótce dowiaduje się, że został przeniesiony do świata gry przez Shindou i Hakozaki i że musi wykonać zadanie w ciągu 14 dni.

Jest jedna rzecz, która odróżnia ten świat od świata rzeczywistego: każdy, kto umrze, zostanie przywrócony do życia w ciągu 30 sekund, o ile jeden członek drużyny żyje. Yotsuya, Shindou i Hakozaki, wykonując liczne zadania, których trudność wzrasta wraz z upływem czasu, próbują odkryć tajemnicę kryjącą się za skomplikowanym światem gry.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *