Switch Mode
W dniach od 21 lutego do 23 lutego w godzinach nocnych będą trwać prace techniczne ale zaznaczamy, że prawdopodobnie będą one się też odbywać w środku dnia. W tym czasie strona będzie NIEDOSTĘPNA, czego prosimy nie zgłaszać.
Za wszelkie utrudnienia z góry przepraszamy.

Regulamin


Regulamin serwisu internetowego

Zasady i warunki
Niniejsza Umowa zawiera pełne warunki, które mają zastosowanie do Twojego uczestnictwa w naszej witrynie. Jeśli chcesz korzystać ze strony, w tym z jej narzędzi i usług, przeczytaj uważnie niniejsze warunki użytkowania. Uzyskując dostęp do tej witryny lub korzystając z dowolnej części witryny lub jakichkolwiek jej treści lub usług, wyrażasz zgodę na związanie się niniejszymi warunkami. Jeśli nie zgadzasz się ze wszystkimi warunkami, nie możesz uzyskać dostępu do witryny ani korzystać z treści lub usług w witrynie.

Modyfikacje Regulaminu

Od czasu do czasu możemy wprowadzać i wprowadzać zmiany do niniejszej umowy bez specjalnego powiadomienia. Umowa opublikowana w Witrynie odzwierciedla ostatnią umowę i należy ją dokładnie przejrzeć przed rozpoczęciem korzystania z naszej witryny.

Korzystanie z serwisu

Witryna umożliwia publikowanie ofert, sprzedaż, reklamowanie, licytowanie i zakupy online. Zabrania się jednak wykonywania następujących czynności, a mianowicie: (a) korzystania z naszych witryn, w tym ich usług i/lub narzędzi, jeżeli nie są Państwo w stanie zawierać prawnie wiążących umów, mają mniej niż 18 lat lub są czasowo lub na czas nieokreślony zawieszony w korzystaniu z naszych witryn, usług lub narzędzi (b) umieszczanie elementów w nieodpowiedniej kategorii lub obszarach w naszych witrynach i usługach; (c) zbieranie informacji o danych osobowych użytkowników; (d) manipulowanie ceną dowolnego przedmiotu lub ingerowanie w oferty innych użytkowników; (f) zamieszczać fałszywych, niedokładnych, wprowadzających w błąd, zniesławiających lub zniesławiających treści; (g) podejmować jakichkolwiek działań, które mogą zaszkodzić systemowi ocen.