Nowy serwer DISCORD LINK
Ocena 7.66
Bookmark
Obserwuje 1 osób

5-toubun no Hanayome

Obejrzyj cały odcinek 5-toubun no Hanayome, pobierz 5-toubun no Hanayome polskie napisy, 5-toubun no Hanayome Pol sub, pobierz 5-toubun no Hanayome Pol sub, stream 5-toubun no Hanayome na AnimeNi.
The Quintessential Quintuplets, Gotoubun no Hanayome, The Five Wedded Brides, 五等分の花嫁
Status: Zakończony Studio: Wrzucone: 2019 Czas trwania: 24 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: Zaktualizowane na:
Obejrzyj stream z 5-toubun no Hanayome Angielskie Napisy na AnimeNi. Możesz także za darmo pobrać 5-toubun no Hanayome Pol Sub, nie zapomnij oglądać stream-y w jakościach 1080P 720P 360P 480P 240P w zależności od prędkości twojego internetu, 5-toubun no Hanayome na AnimeNi MP4 MKV hardsub softsub Polskie napisy są już wprowadzone w filmie.

Podsumowanie 5-toubun no Hanayome

Fuutarou Uesugi to biedny, aspołeczny oraz przykładny uczeń zdobywający najlepsze oceny w swojej klasie, który pewnego dnia spotkał bogatą uczennicę z wymiany, Itsuki Nakano. Ich spotkanie zakończyło się na kłótni, lecz gdy Uesugi dowiaduje się, że ma szansę na spłacenie długów swojej biednej rodziny zostając jej korepetytorem, próbuje się z nią dogadać. Później okazuje się jednak że jego rola korepetytora nie będzie ograniczać się tylko do niej, ale obejmować będzie jeszcze jej 4 siostry bliźniaczki.

Komentarze

Dodaj komentarz