Nowy serwer DISCORD LINK
Ocena 6.56
Bookmark

Kenja no Mago

Obejrzyj cały odcinek Kenja no Mago, pobierz Kenja no Mago polskie napisy, Kenja no Mago Pol sub, pobierz Kenja no Mago Pol sub, stream Kenja no Mago na AnimeNi.
Wise Man's Grandchild, Philosopher's Grandson, Magi's Grandson, 賢者の孫
Status: Zakończony Studio: Wrzucone: 2019 Czas trwania: 23 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: Zaktualizowane na:
Obejrzyj stream z Kenja no Mago Angielskie Napisy na AnimeNi. Możesz także za darmo pobrać Kenja no Mago Pol Sub, nie zapomnij oglądać stream-y w jakościach 1080P 720P 360P 480P 240P w zależności od prędkości twojego internetu, Kenja no Mago na AnimeNi MP4 MKV hardsub softsub Polskie napisy są już wprowadzone w filmie.

Podsumowanie Kenja no Mago

Dawno, dawno temu w kolejnym magicznym świecie para wielkich bohaterów pokonała króla demonów. Nastała era rozkwitu i powszechnego dobrobytu, a uwielbiani, ale zmęczeni sławą herosi zaszyli się z dala od zgiełku cywilizacji. Wielki mędrzec Merlin Wolford został pustelnikiem, z rzadka tylko odwiedzanym przez dawnych kompanów. Wiódłby zapewne spokojny żywot emeryta, gdyby nie niemowlę, znalezione pewnego dnia w lesie, w miejscu ataku demona. Merlin przygarnął chłopca, dał mu na imię Shin, i postanowił wychować go najlepiej, jak potrafił. Podopieczny poznał więc tajniki magii wszelakiej oraz uczył się sztuk walki od zaprzyjaźnionego mistrza miecza, by móc w przyszłości samodzielnie stawić czoła niebezpieczeństwom. Okazało się, że chłopak był nie tylko pilnym i uzdolnionym uczniem. W mgnieniu oka przerósł mistrza w wielu dziedzinach, budząc podziw i zdumienie. Zadziwiające było przede wszystkim jego rozumienie magii, wykraczające poza znane do tej pory schematy i pozwalające na opracowywanie nowych, nieznanych zaklęć.

Komentarze

Dodaj komentarz