Switch Mode
W dniach od 21 lutego do 23 lutego w godzinach nocnych będą trwać prace techniczne ale zaznaczamy, że prawdopodobnie będą one się też odbywać w środku dnia. W tym czasie strona będzie NIEDOSTĘPNA, czego prosimy nie zgłaszać.
Za wszelkie utrudnienia z góry przepraszamy.
Shangri-La Frontier: Kusoge Hunter, Kamige ni Idoman to su
Ocena 7.96
Zwiastun
Obserwuj
Obserwuje 2 osób

Shangri-La Frontier: Kusoge Hunter, Kamige ni Idoman to su

Oglądaj wszystkie odcinki Shangri-La Frontier: Kusoge Hunter, Kamige ni Idoman to su
Shangri-La Frontier, Shangri-La Frontier: Crappy Game Hunter Challenges God-Tier Game, Shanfro, シャングリラ・フロンティア~クソゲーハンター、神ゲーに挑まんとす~
Status: Emitowany Studio: Rok Wydania: 2023 Czas Trwania: 25 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinków: 25 Napisy: Biro_85 Dyrektor: Casts: Dodał: moszter Dodano: Ostatnia aktualizacja:
Oglądaj anime Shangri-La Frontier: Kusoge Hunter, Kamige ni Idoman to su 1080p 720P 480p 360p

Streszczenie Shangri-La Frontier: Kusoge Hunter, Kamige ni Idoman to su

Akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, gdzie gry korzystające ze staromodnych ekranów są klasyfikowane jako gry retro, a gry VR typu full-dive stały się codziennością. W wyniku przedostawania się tych gier do głównego nurtu, istnieje wiele tak zwanych „gier śmieciowych”: pośpiesznych, pełnych błędów, wadliwych gier, których systemy nie nadążają za ulepszoną technologią wizualną. Rakuro Hizutome jest „łowcą śmieciowej zwierzyny”, wielkim wielbicielem tych zazwyczaj haniebnych gier, w które gra pod pseudonimem Sunraku (サンラク) do czasu, aż uda mu się je opanować bez względu na stopień trudności z powodu ich usterek. Rakuro ukończył ogromną grę „Faeria Chronicle Online” i cierpi na rodzaj syndromu wypalenia zawodowego. Za namową właściciela swojego ulubionego sklepu z grami „RockRoll” kupuje bestsellerową i znakomitą „ Shangri-La Frontier ”, pełną gier VR z 30 milionami zarejestrowanych graczy. Wkracza do świata Shangri-La Frontier jako postać gracza Sunraku, gdzie wszystkie umiejętności, które zdobył jako ekspert w łowieniu śmieci, przydadzą mu się w miarę postępów w grze.

Oglądaj Shangri-La Frontier: Kusoge Hunter, Kamige ni Idoman to su

Odc.
Tytuł
Data wydania

Komentarze

  1. ... pisze:

    O dzięki wam. Czekanie się opłacało. Czekam na następne odcinki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *