Nowy serwer DISCORD LINK
Ocena 7.19
Bookmark

Joukamachi no Dandelion

Obejrzyj cały odcinek Joukamachi no Dandelion, pobierz Joukamachi no Dandelion polskie napisy, Joukamachi no Dandelion Pol sub, pobierz Joukamachi no Dandelion Pol sub, stream Joukamachi no Dandelion na AnimeNi.
Castle Town Dandelion, 城下町のダンデライオン
Status: Zakończony Studio: Wrzucone: 2015 Czas trwania: 24 min. per ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Wrzucone przez: moszter Wrzucone: Zaktualizowane na:
Obejrzyj stream z Joukamachi no Dandelion Angielskie Napisy na AnimeNi. Możesz także za darmo pobrać Joukamachi no Dandelion Pol Sub, nie zapomnij oglądać stream-y w jakościach 1080P 720P 360P 480P 240P w zależności od prędkości twojego internetu, Joukamachi no Dandelion na AnimeNi MP4 MKV hardsub softsub Polskie napisy są już wprowadzone w filmie.

Podsumowanie Joukamachi no Dandelion

Codzienne życie dziewięciorga rodzeństwa, posiadającego nadnaturalne zdolności i należącego do rodziny królewskiej, jest codzienne transmitowane przez ponad 200 kamer na cały kraj. Obywatele kraju obserwujący ich życie mogą, na podstawie tego co widzą, w przyszłości wybrać kolejnego monarchę.
Akane jest trzecią córką, posiadającą zdolność manipulowania grawitacją. Jednakże jest ona bardzo nieśmiałą dziewczyną i rozpaczliwie próbuje uniknąć bycia nagraną przez kamery.

Komentarze

Dodaj komentarz