Ocena 7.58
Trailer
Obserwuj
Obserwuje 2 osób

Sword Art Online Movie: Ordinal Scale

Obejrzyj cały odcinek Sword Art Online Movie: Ordinal Scale
Sword Art Online the Movie -Ordinal Scale-, Gekijouban Sword Art Online, 劇場版 ソードアート・オンライン -オーディナル・スケール-
Status: Zakończony Studio: Dodane: 2017 Czas trwania: 1 hr. 59 min. Typ: Film Odcinki: 1 Dyrektor: Dodane przez: Raczka Miku Dodane: Zaktualizowane:
Oglądaj Sword Art Online Movie: Ordinal Scale w najlepszej jakości na AnimeNi

Podsumowanie Sword Art Online Movie: Ordinal Scale

W 2026 roku zostaje opracowane nowe urządzenie Augma, które jest konkurencją dla NerveGear oraz Amusphere. Jest to przenośne urządzenie, które nie posiada funkcji pełnego zanurzenia jak jego poprzednicy. Zamiast tego wykorzystuje Augmented Reality (AR). Jest to bezpieczne, łatwe w obsłudze i używa się go będąc świadomym, co jest hitem na rynku i szybko uzyskuje wielu graczy. Najpopularniejszą grą jest „Ordinal Scale”, ARMMORPG opracowane tylko dla Augma. Posiada ona system rankingowy co oznacza, że aby mieć wyższe miejsce w rankingu trzeba pokonywać bossy na rajdach w mieście. Po jakimś czasie w grze pojawiają się bossy Aincardu z gry Sword Art Online. W jakim celu twórca Augmy – Profesor Tetsuhiro Shigemura dodał je do gry i kim tak naprawdę są piosenkarka Yuna, której koncert się zbliża, oraz Eiji, chłopak, który trzyma się blisko młodej wokalistki, a zarazem jest drugi w rankingu?
Asuna i reszta już przez jakiś czas grają w tę grę, a po czasie przyłącza się do nich także Kirito. Co tym razem będzie musiał zrobić „Czarny Szermierz”, aby nie doszło do tragedii?

Obejrzyj Sword Art Online Movie: Ordinal Scale

Komentarze

Dodaj komentarz